"Szkoła dla elity" – data premiery i pierwsze zdjęcia z 5. sezonu. Nowe twarze i problemy w liceum Las Encinas

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Tęskniliście za uczniami liceum Las Encinas? Mamy dobrą wiadomość – do sieci trafiła data premiery 5. sezonu "Szkoła dla elity" oraz pierwsze zdjęcia promocyjne.

"Szkoła dla elity" powróci już niebawem – 5. sezon trafi na platformę Netflix 8 kwietnia. Tak jak poprzednie ma liczyć 8 odcinków, a rozrywki dostarczą nowi bohaterowie, których już teraz możecie zobaczyć w krótkim klipie promującym.

Szkoła dla elity sezon 5 – data premiery i zdjęcia

Akcja 5. sezonu "Szkoły dla elity" rozgrywa się po fatalnej w skutkach imprezie noworocznej Phillipe'a (Pol Granch) i ucieczce Guzmana (Miguel Bernardeau). Tajemnica śmierci Armanda zagraża związkowi Samuela (Itzan Escamilla) i Ari (Carla Diaz), Rebeca (Claudia Salas) przechodzi proces odkrywania siebie, Omar (Omar Ayuso) dochodzi do siebie po rozstaniu z Anderem (Aron Piper), a pojawienie się nowego w tym gronie Bilala (Adam Nourou, "Adú") jeszcze bardziej komplikuje sprawy.

Kolejne atrakcje, na jakie możecie liczyć w nowych odcinkach, to m.in.: wyznanie Phillipe'a o znęcaniu się nad nim, problemy Patricka (Manu Rios) z gniewem, pragnienie zemsty Benjamina, prezent od Armanda dla Mencii (Martina Cariddi), który może wszystko zniszczyć, oraz pakt milczenia między Samuelem i Rebeccą, który nie będzie trwał długo – czytamy w serwisie TVLine.

W serialu pojawią się również Valentina Zenere ("Soy Luna") w roli Isadory, młodej spadkobierczyni ogromnego imperium biznesu związanego z życiem nocnym, oraz André Lamoglia ("Juacas") jako Iván, syn największej gwiazdy światowej piłki nożnej.

W nowym sezonie nie zobaczymy Miguela Bernardeau – aktor wcielający się w rolę Guzmana poinformował fanów, że odchodzi z serialu. Na 5. sezonie "Szkoła dla elity" się nie skończy – serial otrzymał już zamówienie na 6. sezon.

Szkoła dla elity – premiera 5. sezonu 8 kwietnia na Netfliksie

REKLAMA