Nowa aktorka w obsadzie 3. sezonu "Wiedźmina". Czy to właśnie ona zagra łuczniczkę Milvę?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Do obsady "Wiedźmina" dołączyła kolejna aktorka, Safiyya Ingar, która pojawi się w 3. sezonie serialu. Czy wcieli się w doskonałą łuczniczkę, Milvę?

3. sezon "Wiedźmina" od Netfliksa jest ciągle w fazie przedprodukcji. Nic więc dziwnego, że wszystko owiane jest dużą tajemnicą – w tym także rola, jaką odgrywać będzie nowa członkini obsady, Safiyya Ingar. Jednak, jak spekuluje Redanian Intelligence, najprawdopodobniej wszystkie najważniejsze role są już obsadzone i być może poznaliśmy właśnie serialową Milvę.

Wiedźmin sezon 3 – Safiyya Ingar jako Milva?

Więc pomimo że są to ciągłe spekulacje, portal Redanian Intelligence obstawia, że Safiyya Ingar najprawdopodobniej wcieli się w brokilońską driadę, Milvę, która dołączyła do drużyny Geralta (Henry Cavill), gdy ten wyruszył na poszukiwanie Ciri (Freya Allan). Safiyya Ingar jest początkującą aktorką i ma na swoim koncie m.im. miniserial "Lato szpiegów".

W sadze Milva jest doskonałą łuczniczką i tropicielką. Na tle drużyny wyróżnia się charakterystycznym, niewyedukowanym sposobem mówienia, równocześnie emanując dużą mądrością życiową i regularnie sprowadzając wszystkich z głębokich debat filozoficznych prosto na ziemię. Geralt poznaje ją w "Chrzcie ognia" Andrzeja Sapkowskiego.

Rola, jaką zagra Safiyya Ingar, nie jest w tym momencie pewna, tym bardziej że 3. sezon powinien w teorii obejmować "Czas pogardy", a więc tom poprzedzający "Chrzest ognia". Jednak twórcy serialowego "Wiedźmina" już na tyle pozmieniali fabułę, że nietrudno sobie wyobrazić debiut Milvy już na tym etapie.

Nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia do "Wiedźmina" ruszą już w marcu. Ekipa serialu ma pracować na kontynencie europejskim (w Południowym Tyrolu we Włoszech, a następnie w Słowenii i w Chorwacji) od początku marca do początku kwietnia, a potem prawdopodobnie przeniesie się do Wielkiej Brytanii. Zdjęcia do 3. sezonu mają zakończyć się pod koniec lipca lub na początku sierpnia.

Showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich zapowiedziała, że 3. sezon "Wiedźmina" ma pokazać więcej wątków LGBTQ+. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe odcinki trafią na platformę w 2023 roku. Nie także brakuje plotek o nowych bohaterach w 3. sezonie "Wiedźmina" – jednym z nich ma być Profesor. Poszukiwania aktora właśnie się rozpoczęły.

Wiedźmin jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA