Dziesięć nowych postaci w 3. sezonie "Wiedźmina". Poznajcie opisy bohaterów, którzy pojawią się w serialu

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Według showrunnerki "Wiedźmina" 3. sezon serialu ma być gigantyczny i pierwsze doniesienia dokładnie na to wskazują. Do sieci trafiły opisy dziesięciu nowych postaci – kogo zobaczymy?

Ostatnio pisaliśmy o tym, że w kolejnym sezonie "Wiedźmina" zobaczymy postać Profesora, ale na jednej nowej postaci się nie skończy. Trwają castinigi do serialu, a w sieci pojawiła się rozpiska potencjalnych bohaterów wraz z krótkimi opisami.

Wiedźmin sezon 3 – kim będą nowi bohaterowie?

Serwis Redanian Intelligence podzielił się listą ról, do których obecnie trwają castingi. Nie wiadomo, jak znaczącą rolę będą odgrywać kolejne postaci, ale opisy zapowiadają, że 3. sezon serialu "Wiedźmin" przedstawi nam naprawdę zróżnicowaną grupę bohaterów, z których nie wszystkich znacie z książek.

  • Picadilly – książę, który jest drugi w kolejce do tronu, ale wydaje się bardziej skłonny do stylu życia gracza niż polityka. Choć sprawia wrażenie beztroskiego, jest sprytnym i niewzruszonym strategiem. Do tej roli poszukiwano aktora reprezentującego społeczność LGBTQ+. Bohater pojawił się na taśmie, która wyciekła z przesłuchania – flirtował na niej z Jaskrem.
  • Marylebone – kobieta, który posiada nie tylko ostry jak brzytwa dowcip, ale też szybkie ostrze. Jej wiek nie świadczy o jej doświadczeniu, ponieważ musiała szybko dojrzeć i nauczyć się przetrwać w okrutnym świecie. Redanian Intelligence sugeruje, że może to być będzie to nieco zmieniona postać Milvy (ale nie zgadza się broń, bo używa ona łuku) bądź Mistle – obie bohaterki znane są fanom książek. W tym przypadku również poszukiwana jest aktorka LGBTQ+.
  • Angel (Aplegatt) – królewski posłaniec konny. Dostojny mężczyzna w średnim wieku, który był zmęczony życiem i horrorami, których był świadkiem w ramach pracy – dopóki nie usłyszał czegoś, co zrewolucjonizowało jego poglądy.
  • Greenwich – odważny i lojalny żołnierz, który czuje, że jego zapał nieco słabnie, gdy zdaje sobie sprawę, że jego towarzysze nie są tak oddani jak on. Do tej roli Netflix poszukuje dwudziestokilkuletniego aktora. Według Redanian Intelligence ta postać to może być Giselher, lider Szczurów – jeśli serial będzie chciał go pokazać jako idealistycznego żołnierza na początku jego życiowej drogi.
wiedźmin sezon 3 nowi bohaterowie

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

  • Parsons – pierwsze informacje o tej bohaterce pojawiły się już kilka miesięcy temu. To nastolatka, która ma stać się politycznym pionkiem – prawdopodobnie będzie ona "fałszywą Ciri", którą w swoich planach wykorzystywał Emhyr.
  • Hampstead – opisana jako mężatka w średnim wieku uwięziona w pozbawionym miłości małżeństwie z mężczyzną, który bardziej przypomina jej dziecko niż męża. Choć prowadzi dworskie życie, jej opinie najczęściej nie mają wielkiego znaczenia. Według Redanian Intelligence to może być Hedwig z Malleore, żona króla Vizimira i królowa Redanii.
  • Victoria - opisana jako wolny duch i osoba, której nie brakuje temperamentu, ale ma dobre serce.
  • Euston – pokojówka, za której nieśmiałym i bojaźliwym wyglądem skrywa się zabójcza nieprzewidywalność. Jest gotowa skrzywdzić tych, którzy staną jej na drodze. Do roli poszukiwana jest dwudziestokilkuletnia aktorka.
  • Maida Vale – prawdopodobnie książkowa Margarita Laux-Antille. Potężna kobieta, członkini szczególnej grupy kobiet, z którą lepiej nie zadzierać. Żywiołowa i pewna siebie, na pewno dobrze dogada się z każdym, kogo spotka w serialu.
  • Richmond – dziewczyna, która zajmuje się muzyką, zarabia na życie sprzedając instrumenty i ma dość klientów, którzy myślą, że mogą nią pomiatać.

Kiedy ekipa serialu pojawi się na planie? Nieoficjalnie mówi się, że zdjęcia ruszą w marcu. Showrunnerka zapowiedziała, że 3. sezon "Wiedźmina" ma pokazać więcej wątków LGBTQ+. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe odcinki trafią na platformę w 20213 roku.

Wiedźmin jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA