"Barry" szuka przebaczenia w zwiastunie 3. sezonu serialu HBO – a twórcy już zapowiadają kolejną serię

"Barry" (Fot. HBO)

"Na przebaczenie trzeba sobie zasłużyć" – mówi Noho Hank w zwiastunie 3. sezonu "Barry'ego". Czy tytułowemu bohaterowi się to uda, dowiemy się w kwietniu – zobaczcie zapowiedź.

"Barry" powraca po bardzo długiej przerwie z 3. sezonem – pierwszy odcinek zobaczymy w Polsce 25 kwietnia. Zaprezentowano już zdjęcia promocyjne, a teraz do sieci trafił zwiastun, który sugeruje, że pętla na szyi głównego bohatera się zaciska. Ale nie on jeden "naprawdę się denerwuje" – dokładnie to samo oznajmia nam Noho Hank, w tak uroczy sposób, jak tylko on potrafi.

Barry – zobaczcie zwiastun 3. sezonu serialu HBO

W 3. sezonie zobaczymy, jak Barry (Bill Hader) desperacko próbuje pozostawić za sobą mroczną przeszłość i zamiast zabijania na zlecenie zająć się na poważnie aktorstwem. Ale oczywiście nie jest to takie proste – choć nasz bohater wyeliminował wiele zewnętrznych czynników, które pchały go w kierunku przemocy, wkrótce odkrywa, że nie były one jedyne. Co takiego jest w jego własnej psychice, co sprawiło, że w ogóle został zabójcą? W 3. sezonie Barry i inni bohaterowie będą próbowali dokonać właściwego wyboru – czytamy w oficjalnym opisie.

W swoich rolach powrócą na nasze ekrany m.in. Stephen Root, Sarah Goldberg, Anthony Carrigan, Henry Winkler i Sarah Burns. Twórcy mają też już napisany 4. sezon – pandemia COVID-19 spowodowała długą przerwę w emisji, ale także sprawiła, że obie serie mogły powstać razem.

– Zaplanowaliśmy 4. sezon, a potem cofnęliśmy się i zaczęliśmy układać w 3. sezonie rzeczy, które mogłyby się znaleźć w czwartym. To był świetny sposób na to, żeby w końcu całkowicie przerobić wiele elementów 3. sezonu, ponieważ napisaliśmy czwórkę. Tak więc to było dobre – powiedział Bill Hader w rozmowie z Colliderem.

4. sezon "Barry'ego" nie ma jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, ale jest szansa, że tym razem będziemy czekać znacznie krócej – przerwa pomiędzy sezonami 2 i 3 wyniosła blisko trzy lata.

Barry sezon 3 – premiera 25 kwietnia na HBO

REKLAMA