Ogłoszenie spin-offu "The Walking Dead" to spoiler? Jeffrey Dean Morgan był w szoku, że stacja to zrobiła

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Finałowy sezon "The Walking Dead" dobiega końca, ale dzięki ogłoszeniu stacji AMC już wiadomo, którym bohaterom uda się przeżyć. Jeffrey Dean Morgan nie ukrywa, że go to zdziwiło.

Telewizja AMC niedawno ogłosiła, że powstanie spin-off "The Walking Dead" z Neganem i Maggie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że akcja ma rozgrywać się po finale obecnie emitowanego "The Walking Dead" – tym samym zaspoilerowano więc los postaci. Jeffrey Dean Morgan nie ukrywa, że nie tak wyobrażał sobie ogłoszenie wiadomości.

Jeffrey Dean Morgan o spin-offie The Walking Dead

Jeffrey Dean Morgan odniósł się do zamówienia spin-offu w trakcie rozmowy w programie "The Rich Eisen Show". Wypowiedź usłyszycie w minucie 12:15.

– Teraz, kiedy ogłosiliśmy, że będzie spin-off, wygląda na to, że nie musimy umierać [Negan i Maggie]. Spoiler alert, ludzie. Przepraszam! Nadal nie jestem pewny, dlaczego już to ogłosiliśmy. To był dla mnie szok.

W spin-offie "The Walking Dead", zatytułowanym "Isle of the Dead", zobaczymy, jak Maggie (Lauren Cohan) i Negan wyruszają w podróż po postapokaliptycznym Manhattanie, który już dawno został odcięty od stałego lądu. Rozpadające się miasto jest pełne umarłych i mieszkańców, którzy uczynili z Nowego Jorku swój własny świat pełen anarchii, niebezpieczeństwa, piękna i grozy. Premiera nowego serialu planowana jest na przyszły rok.

Obecnie trwa emisja drugiej z trzech planowanych części finałowego sezonu "The Walking Dead". Na jednym spin-offie się nie skończy, a w uniwersum serialu zostaniemy na dłużej. Stacja AMC już dwa lata temu zamówiła serial o Darylu i Carol, a do tego powstaje "Tales of the Walking Dead" – antologia ze świata TWD.

The Walking Dead – nowe odcinki w poniedziałki na FOX

REKLAMA