HBO Max zamawia 2. sezon "I tak po prostu". Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" raz jeszcze wrócą na ekrany

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

To nie koniec perypetii Carrie, Mirandy i Charlotte. HBO Max zamówiło 2. sezon "I tak po prostu" – co już wiemy o nowych odcinkach kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"?

W grudniu i styczniu mieliśmy okazję oglądać powrót kultowego "Seksu w wielkim mieście". Kontynuacja historii przyjaciółek z Nowego Jorku zebrała mieszane recenzje, ale już wiadomo, że na jednej serii się nie skończy. HBO Max oficjalnie ogłosiło zamówienie na 2. sezon "I tak po prostu"

I tak po prostu – HBO Max zamawia 2. sezon

TVLine publikuje oświadczenie showrunnera serialu. Michael Patrick King jest zachwycony tym, że historia Carrie, Mirandy i Charlotte jeszcze się nie skończyła.

– Jestem zachwycony i podekscytowany, że będę mógł opowiedzieć więcej historii o tych żywych, odważnych postaciach – granych przez tych silnych, niesamowitych aktorów. Prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy podekscytowani. I tak po prostu... nasze życie z seksem powraca.

i tak po prostu sezon 2 czy będzie

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Radość wyraziła także szefowa oryginalnych treści w HBO Max. Sarah Aubrey podkreśliła, że nie może doczekać się reakcji fanów na nowe perypetie bohaterek.

– Byliśmy zachwyceni kulturową konwersacją, jaką wywołały te postaci i ich historie, osadzone w świecie, który już znamy i kochamy. Jesteśmy dumni z pracy, jaką Michael Patrick King i nasi wspaniali scenarzyści, producenci, obsada i ekipa wykonali, aby przenieść te historie na ekran. Nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą, co czeka ich w 2. sezonie!

2. sezon był pod znakiem zapytania z powodu oskarżeń wobec Chrisa Notha o molestowanie seksualne. Sarah Jessica Parker, nie ukrywała jednak, że zdecydowanie chciałaby znowu zagrać Carrie – i to marzenie się spełni.

W "I tak po prostu" Carrie najpierw musiała pogodzić się ze śmiercią Mr. Biga i wyjazdem Samanthy (Kim Cattrall) do Londynu, a następnie spróbować poskładać swoje życie. Miranda rozstała się ze Steve'em (David Eigenberg), by związać się z Che Diaz (Sara Ramirez), zaś Charlotte (Kristin Davis) zmierzyła się z akceptacją seksualności swojej córki.

Na kolejną odsłonę perypetii przyjaciółek jeszcze poczekamy. W tym momencie nie ma ani żadnych informacji o fabule, ani o liczbie odcinków czy dacie wejścia ekipy na plan. Możemy się jednak domyślać, że prace nad 2. sezonem "I tak po prostu" są na wczesnym etapie.

I tak po prostu jest dostępne na HBO Max

REKLAMA