Ruszyły zdjęcia do filmowej kontynuacji "Teen Wolfa". Zobaczcie, jak Tyler Posey wygłupia się na planie

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" (Fot. MTV)

Jeśli stęskniliście się za Scottem McCallem i jego stadem, to mamy dobrą wiadomość – ekipa "Teen Wolfa" właśnie weszła na plan zdjęciowy. Zobaczcie zdjęcia zza kulis kręcenia filmu.

Po pięciu latach od finału sezonu serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" ekipa ponownie spotkała się na planie zdjęciowym. Prace nad filmową kontynuacją nabrały tempa i aktorzy rozpoczęli już zdjęcia.

Teen Wolf – ruszyły zdjęcia do filmowej kontynuacji

Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć zza kulis – widzimy na nich, jak gwiazda produkcji, Tyler Posey, wygłupia się na planie z Dylanem Sprayberrym, który powróci jako Liam Dunbar. Kto jeszcze zagra w filmie? Tutaj znajdziecie listę aktorów powracających do "Teen Wolfa".

– To nie sen. Stado naprawdę znowu jest razem – czytamy w opisie zdjęcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Teen Wolf (@teenwolf)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Teen Wolf (@teenwolf)

Niestety w filmowej kontynuacji nie zobaczymy ulubieńca wielu widzów – Dylan O'Brien ogłosił, że nie powróci w roli Stilesa, podkreślając, że była to trudna decyzja. Nie pojawi się także Arden Cho jako Kira. Z kolei Tyler Hoechlin, obecnie grający w serialu "Superman i Lois", wciąż nie udzielił jasnej odpowiedzi na pytanie, czy powróci jeszcze jako Derek.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w filmie zobaczymy, jak w Beacon Hills wschodzi pełnia księżyca, a wraz z nią pojawia się przerażające zło. Wilki znów wyją, wzywając do powrotu banshee, wilkołaki, ogary piekielne, kitsune i wszelkie inne stworzenia nocy. Ale tylko wilkołak taki jak Scott McCall, który nie jest już nastolatkiem, ale nadal jest alfą, może zebrać nowych sojuszników i zjednoczyć zaufanych przyjaciół, by walczyć z najpotężniejszym i najbardziej śmiertelnym wrogiem, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć.

Za sterami produkcji stanie twórca serialu, Jeff Davis. Dokładna data premiery nie jest znana, ale planowo film ma pojawić się na platformie Paramount+ jeszcze w tym roku.

Serial Teen Wolf jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA