Joe Goldberg z serialu "Ty" będzie mieć nową obsesję. Czy akcja w 4. sezonie przeniesie się do Europy?

"Ty" (Fot. Netflix)

Najgorszy chłopak świata Joe Goldberg znów zakocha się bez pamięci. W 4. sezonie serialu "Ty" pojawi się brytyjska aktorka Charlotte Ritchie – poznajcie szczegóły jej roli.

Każdy sezon netfliksowego serialu "Ty" przynosi nowy mroczny romans Joego Goldberga (Penn Badgley). Love (Victoria Pedretti) już należy do przeszłości i podobny los prawdopodobnie wkrótce spotka Marienne (Tati Gabrielle), bo na horyzoncie jest już nowa obsesja. I możliwe, że również nowe miejsce akcji.

Ty sezon 4 – Charlotte Ritchie nową obsesją Joego

Jak donosi Deadline, w 4. sezonie "Ty" główną rolę kobiecą zagra Charlotte Ritchie, brytyjska aktorka znana m.in. z oryginalnej wersji sitcomu "Ghosts", "Feel Good" i "Call the Midwife". Ritchie wcieli się Kate – inteligentną, niezależną i podejrzliwą dziewczynę, która niczego nie przegapia. Jest niesamowicie lojalna wobec przyjaciół, jednocześnie nie dopuszczając do siebie nowych osób. Jako córka lubiącej chaos samotnej matki o artystycznym usposobieniu Kate musiała ciężko pracować, żeby mieć życie, jakie obecnie prowadzi. A jest ona dyrektorką galerii sztuki.

Charlotte Ritchie ty sezon 4 joe nowa miłość

"Ghosts" (Fot. BBC)

W pokoju pełnym artystów Kate często jest "tą dorosłą", do tego stopnia że uchodzi za lodowatą zołzę. W szczególności chroni swoją przyjaciółkę Lady Phoebe, miłą i bardzo bogatą osobę, która ufa wszystkim i której bogactwo i sława przyciągają oportunistów. Kate woli "układy" od miłości i umawia się z egocentrycznym imprezowiczem Malcolmem. To właśnie on zaprasza do uprzywilejowanego światka Kate Joego, amerykańskiego outsidera bez żadnych pieniędzy. Kate nie tylko od razu go nie lubi, ale też ma mocne podejrzenie, że coś z tym facetem jest nie tak.

Ostatnio widzieliśmy Joego w Paryżu, jak podążał śladami Marienne, swojej poprzedniej obsesji. Tymczasem opis Kate i jej znajomych sugeruje, że akcja może przenieść się do Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie do Londynu. Netflix na razie nie zdradza miejsca akcji 4. sezonu serialu "Ty", wiemy jedynie, że już wcześniej do obsady dołączył Lukas Gage ("Biały Lotos") w roli Adama – najmłodszego syna bogatego magnata ze Wschodniego Wybrzeża, znanego z tego, że w spektakularny sposób nie spełnia standardów swojej odnoszącej sukcesy, czcigodnej rodziny.

Zdjęcia do 4. sezonu serialu "Ty" wystartowały w tym tygodniu. Pierwszy odcinek reżyseruje John Scott, który odpowiadał za część wcześniejszych odcinków. Fani mają mnóstwo teorii o 4. sezonie "Ty", ale nie przewidzieli, że Joe znajdzie się w kręgach angielskiej arystokracji.

Serial Ty jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA