Właśnie ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu "Ty". Ekipa pochwaliła się pierwszą fotką z planu nowych odcinków

"Ty" (Fot. Netflix)

Potwierdzono rozpoczęcie zdjęć do 4. sezonu serialu "Ty". Zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnym profilu serialu, ujawnia, kiedy dokładnie ekipa weszła na plan filmowy.

Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu "Ty", będącego jednym z największych hitów na platformie Netflix. Niewiele wiadomo na temat dalszej fabuły serialu, poza tym, że na pewno zobaczymy w nim Penna Badgleya w roli Joego Goldberga, który przed odpowiedzialnością uciekł za granicę, śladami swojej najnowszej ofiary.

Ty sezon 4 – ruszyły prace na planie zdjęciowym

Na oficjalnym profilu serialu na Twitterze zamieszczono zdjęcie klapsa, na którym widnieje data 22 marca oraz nazwa: "Ty", sezon 4. Potwierdza to tym samym, że dokładnie tego dnia ekipa filmowa zaczęła pracę nad nowym sezonem serialu. Na klapsie jest też informacja, że pierwszy odcinek reżyseruje John Scott, który już wcześniej reżyserował odcinki serialu "Ty".

Fabuła nadchodzącej serii w tym momencie jest trzymana w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że do stałej obsady serialu dołączył Lukas Gage ("Biały Lotos") w roli Adama – najmłodszego syna bogatego magnata ze Wschodniego Wybrzeża, znanego z tego, że w spektakularny sposób nie spełnia standardów swojej odnoszącej sukcesy, czcigodnej rodziny. Kim Adam będzie dla Joego? To na razie jest zagadką.

W finale 3. sezonu Joe, po tym jak zakończył w typowy dla siebie sposób związek z Love (Victoria Pedretti), udał się do Paryża w poszukiwaniu Marienne (Tati Gabrielle) i niewykluczone, że akcja serialu przeniesie się tam na jakiś czas. Tati Gabrielle ma nadzieję, że jej bohaterka wymierzy swojemu byłemu sprawiedliwość. W sieci nie brak też spekulacji na temat możliwego powrotu Victorii Pedretti w retrospekcjach.

4. sezon serialu "Ty" w tym momencie nie ma ustalonej daty premiery. Serwis Screen Rant przewiduje jednak, że wcale nie będziemy czekać bardzo długo. To nie jest serial, który wymaga dużo pracy w postprodukcji, więc jesień 2022 roku – np. październik, jak rok temu – wydaje się całkiem realnym terminem premiery.

Serial Ty jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA