4. sezon serialu "Ty" oficjalnie w Londynie. Poznajcie nowe postacie, które Joe spotka na swojej drodze

"Ty" (Fot. Netflix)

Netflix oficjalnie potwierdził, że akcja 4. sezonu serialowego thrillera "Ty" będzie dział się w Londynie, w kręgach tamtejszych elit. Zobaczcie pierwsze fotki z planu i poznajcie nowe postacie.

Prace na planie 4. sezonu serialu "Ty" ruszyły pełną parą. Netflix potwierdził krążące spekulacje, że akcja przeniesie się do Europy – tyle że nową miejscówką nie będzie Paryż, do którego w finale 3. sezonu dotarł Joe (Penn Badgley), śledząc Marienne (Tati Gabrielle), a Londyn.

Ty sezon 4 – obsada i miejsce akcji nowej serii

Na Twitterze pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z 4. sezonu "Ty", na których widzimy brodatego Joego i jego listę lektur. Najbardziej przerażający romantyk świata zabierze się za klasykę brytyjskiej literatury, w tym "Wielkie nadzieje" i "Olivera Twista" Charlesa Dickensa oraz "Targowisko próżności: powieść bez bohatera" Williama Makepeace Thackeraya.

Ale oficjalne potwierdzenie Londynu jako miejsca akcji 4. sezonu serialu "Ty" to tylko część dobrych wiadomości. Deadline podaje całą nową obsadę serialu. Do stałej obsady dołączyła trójka aktorów: Tilly Keeper ("EastEnders"), Amy Leigh Hickman ("Safe") i Ed Speleers ("Downton Abbey"). Kto będzie kim?

  • Tilly Keeper zagra Lady Phoebe – to miła i ciepła, a przy tym sławna i bogata dziewczyna. Odkąd skończyła 15 lat, każda jej wizyta u kosmetyczki została udokumentowana przez brukowce. Phoebe jest arystokratką i bywalczynią salonów, ma grono fanów, ale jej prawdziwe oblicze znają tylko jej przyjaciele. Dla nich jest niezłomną cheerleaderką – zwłaszcza kibicuje swojemu chłopakowi, amerykańskiemu przedsiębiorcy imieniem Adam. Jest też wielką niewiadomą – czy kiedy zdarzy się nieszczęście, stanie na wysokości zadania, czy rozpadnie się?
  • Amy Leigh Hickman to serialowa Nadia – dziewczyna kończy studia z literatury i kocha opowieści gatunkowe oraz aspiruje do bycia poważną autorką. Nadia uchodzi za otwartą i intensywną osobę, co jest przykrywką dla jej niepewności siebie, jako młodej kobiety, której rówieśnicy nigdy nie akceptowali. Zdarzyło jej się popełnić kilka dużych błędów, które teraz mogą zniszczyć jej życie. Będzie potrzebowała pomocy, nawet od niewłaściwych osób.
  • Ed Speleers zagra Rhysa – oschłego, lekceważącego pisarza, którego wspomnienia przyniosły mu uznanie i presję, żeby zacząć karierę polityczną. Urodzony w biedzie Rhys miał traumatyczne dzieciństwo, ale później zdobył pieniądze, poszedł do Oksfordu i zaprzyjaźnił się z właściwymi ludźmi. Teraz z łatwością porusza się w każdym kręgu społecznym, jednocześnie widząc prawdę o osobach wokół niego. Nie ma wiele czasu na imprezowanie, ale lubi pozostawać w kontakcie ze swoimi ekscentrycznymi przyjaciółmi. W końcu byli przy nim w czasach niespokojnej młodości.

Już wcześniej ogłoszono, że w 4. sezonie serialu "Ty" pojawi się Charlotte Ritchie ("Ghosts", "Feel Good") jako Kate – inteligentna, niezależna i podejrzliwa dziewczyna, która typowana jest na nową obsesję Joego. Kate jest dyrektorką galerii sztuki i najbliższą przyjaciółką Lady Phoebe. Adama, chłopaka Lady Phoebe, zagra z kolei Lukas Gage ("Biały Lotos"). W stałej obsadzie 4. sezonu jest też Tati Gabrielle.

W Deadline możecie też znaleźć nazwiska aktorów powracających, których zobaczymy w drugoplanowych rolach. Brad Alexander zagra Edwarda, studenta i rywala Nadii, którego tata jest właścicielem medialnym. Niccy Lin wcieli się w młodą przedsiębiorczynię i influencerkę, a Aidan Cheng w jej brata Simona, mającego artystyczne ambicje. Stephen Hagan zagra Malcolma, profesora literatury, który lubi imprezować i umawia się Kate (ale nie tylko). Ben Wiggins to z kolei pochodzący ze starej arystokratycznej rodziny Roald, o którym krążą słuchy, że ma ciemną stronę.

W obsadzie są również Eve Austin jako Gemma, dziewczyna, która zawsze prowadziła uprzywilejowane życie; Ozioma Whenu jako nigeryjska księżniczka Blessing; Dario Coates jako Connie, który studiował na Oksfordzie z Kate i Phoebe; Sean Pertwee jako Vic, kierowca, diler i ochroniarz Adama; Alison Pargeter jako Dawn, pracująca jako paparazzo; a także Adam James jako Elliot, Kalifornijczyk, którego praca wymaga częstych podróży do Europy.

4. sezon serialu "Ty" nie ma jeszcze daty premiery, ale jest szansa, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

Serial Ty jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA