"Stewardesa" – zwiastun 2. sezonu hitu od HBO Max. Kaley Cuoco w czterech wersjach i debiut Sharon Stone

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Już za kilkanaście dni poznamy kolejne szalone przygody "Stewardesy". Zobaczcie zwiastun 2. sezonu, w którym obok czterech różnych wersji Kaley Cuoco pojawia się Sharon Stone.

"Stewardesa" podbiła serca widzów jesienią 2020 roku, stając się niespodziewanym hitem. Teraz serial powraca, a dwuodcinkowa premiera planowana jest na 22 kwietnia na HBO Max Polska. Kolejne sekrety, morderstwo, międzynarodowe intrygi i występ hollywoodzkiej gwiazdy Sharon Stone – to i jeszcze więcej obiecuje zwiastun 2. sezonu.

Stewardesa sezon 2 – zwiastun serialu HBO Max

"Jeśli uważaliście, że 1. sezon był szalony, to 2. sezon będzie wycieczką, której nigdy nie zapomnicie" – obiecuje Kaley Cuoco, zapraszając do obejrzenia zapowiedzi. Zgodnie z opisem, w 2. sezonie "Stewardesy" zobaczymy, jak Cassie Bowden wiedzie nowe, trzeźwe życie w Los Angeles, a w wolnych chwilach dorabia jako agentka CIA. Kiedy jednak w ramach zagranicznego zadania staje się nieumyślnym świadkiem morderstwa, zostaje wplątana w kolejną międzynarodową intrygę.

Tak jak w poprzednim sezonie, Cassie i w tym będzie udawać się do "pałacu pamięci" – tym razem jest on domem nie tylko dla jednej innej Cassie (jej dawnej, sączącej wódkę jaźni), ale w sumie dla trzech alternatywnych wersji. Nie zabraknie podróży – serial zabierze nas razem z Cassie m.in. do Berlina oraz na Islandię.

Sharon Stone zagra matkę Cassie, Lisę, która po wielu latach prób poradzenia sobie z alkoholizmem córki – i widząc, jak to zniszczyło ich relację – nie ma już więcej cierpliwości ani dobrej woli. Do obsady "Stewardesy" dołączyli też m.in. Mo McRae ("Synowie Anarchii"), Callie Hernandez ("Soundtrack"), JJ Soria ("Army Wives"), Cheryl Hines ("Pohamuj entuzjazm") i Margaret Cho ("Drop Dead Diva").

Stewardesa – 2. sezon od 22 kwietnia na HBO Max

REKLAMA