Sharon Stone pojawi się w roli matki Cassie w 2. serii "Stewardesy". Zobaczcie rodzinną fotkę z Kaley Cuoco

"Ratched" (Fot. Netflix)

Prace nad 2. sezonem "Stewardesy" trwają pełną parą. Właśnie zdradzono, że w serialu pojawi się matka Cassie, w którą wcieli się Sharon Stone. Zobaczcie jej zdjęcie z Kaley Cuoco!

Zdjęcia do 2. sezonu "Stewardesy" ruszyły we wrześniu zeszłego roku w Berlinie, o czym informowała Kaley Cuoco. Teraz gwiazda serialu podzieliła się uroczą fotką z Sharon Stone ("Ratched", "Mozaika") – aktorka wcieli się w rolę Lisy Bowden, matki Cassie, z którą ta od dawna nie ma kontaktu.

Stewardesa – Sharon Stone w 2. sezonie serialu

Jak czytamy w TVLine, Lisa, po wielu latach prób poradzenia sobie z alkoholizmem Cassie – i widząc, jak to zniszczyło ich relację – nie ma już więcej cierpliwości ani dobrej woli. Postać matki Cassie pojawiła się na moment w 1. sezonie "Stewardesy" w retrospekcjach z dzieciństwa Cassie. Wtedy zagrała ją Morgan Hallett.

Kaley Cuoco dodała na swój Instagram fotkę ze Stone, ciesząc się z współpracy.

– W końcu mogę podzielić się tym newsem. Cześć mamo, kocham cię! Sharon Stone, serio tak wygląda moje życie?!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

"Stewardesa" w 2. sezonie ma rozgrywać się głównie w Los Angeles, jednak nie oznacza to końca podróży. Zdjęcia kręcono w Berlinie, Kaley Cuoco zdradziła, że serial zabierze nas także na Islandię. W nowych odcinkach Cassie czeka wiele zmian. Bohaterka zamieszka na Zachodnim Wybrzeżu i będzie musiała zmierzyć się nie tylko z wytrzymaniem w trzeźwości, ale również zainteresowaniem ze strony CIA, które poskutkuje wplątaniem w kolejną międzynarodową aferę.

Poza Stone, do obsady serialu dołączą m.in. Mo McRae ("Synowie Anarchii"), Callie Hernandez ("Soundtrack") i JJ Soria ("Gentefied"). McRae zagra agenta CIA i według przypuszczeń będzie on nowym chłopakiem Cassie. Data premiery 2. sezonu nie jest znana, ale serial ma powrócić w tym roku.

Stewardesa jest dostępna na HBO GO

REKLAMA