Ekipa "Outlandera" rozpoczyna zdjęcia do 7. sezonu. Zobaczcie pierwsze fotki z planu nowych odcinków

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" powrócił z nowymi odcinkami w zeszłym miesiącu, ale fani mogą szykować się na więcej. Obsada rozpoczęła zdjęcia do 7. sezonu serialu – prace mają potrwać aż rok.

"Outlander" to jeden z tych seriali, które zostały poszkodowane przez pandemię. Na 6. sezon fani musieli czekać ponad dwa lata, dodatkowo jest on skrócony. Jest jednak dobra wiadomość – obsada weszła na plan kolejnej serii.

Outlander sezon 7 – rozpoczęcie zdjęć do nowej serii

Na oficjalnym profilu "Outlandera" na Twitterze pojawiło się nowe zdjęcie aktorów wraz z informacją, że obsada rozpoczęła prace na planie 7. sezonu.

– Obsada i ekipa wracają – rozpoczęła się produkcja 7. sezonu "Outlandera"!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Caitriony Balfe, tym razem możemy liczyć na rozmach. Zdjęcia mają potrwać aż rok i zobaczymy aż 16 odcinków. Ekipa chce w ten sposób nadrobić pandemiczne straty i wynagrodzić fanom skrócenie obecnie emitowanego sezonu. Biorąc pod uwagę długość prac, nowy sezon zobaczymy najwcześniej jesienią 2023 roku – chyba że telewizja Starz zdecyduje się podzielić go na dwie części po osiem odcinków każda.

Aktorka oraz jej serialowy partner, Sam Heughan także podzielili się radością z powodu powrotu na plan.

7. sezon serialu "Outlander" ma powstać na podstawie książki "Kość z kości", a po niej czekają jeszcze wydarzenia z tomu "Spisane własną krwią". Czy wobec tego powstanie i 8. sezon? Tego nie wiadomo, ale Balfe sugerowała, że być może 7. sezon powinien być ostatnim. Dodatkowo aktorka podzieliła się swoim pomysłem na zakończenie – liczy, że Jamie i Claire umrą razem jak Romeo i Julia.

A co czeka nas w kolejnych odcinkach? Szerzy się epidemia czerwonki i Claire również zapada na śmiertelną chorobę. Gdy jest już prawie zdrowa, pojawia się rodzina Christie i przekazuje jej druzgocącą wiadomość. Nikczemne plotki zaczynają się rozprzestrzeniać i dochodzi do tragedii – czytamy w opisie. Poniżej zapowiedź.

Outlander sezon 6 – nowe odcinki w poniedziałki na Netfliksie

REKLAMA