"Outlander" zakończy się po siedmiu sezonach? Caitriona Balfe sugeruje, że być może to dobry pomysł

"Outlander" (Fot. Starz)

W marcu "Outlander" powróci z 6. sezonem, zaś ekipa pracuje już nad kolejnym. Czy serial może zakończyć po 7. sezonie? Gwiazda serialu Catriona Balfe mówi, że być może tak powinno być.

W marcu "Outlander" ponownie zawita na naszych ekranach. Zamówiono także kolejny, a wielu fanów zastanawia się, czy w ogóle zostaną zekranizowane wszystkie książki Diany Gabaldon. Co na to gwiazda produkcji Caitriona Balfe?

Outlander – 7. sezon będzie już ostatnim?

Niedawno Caitriona Balfe zasugerowała, że w grę wchodzi także 8. sezon "Outlandera" – ale najnowszym wywiadzie dała do zrozumienia, że nie jest pewna, czy serial nie powinien skończyć się po siódmej serii.

– Przed końcem [7. sezonu] będziemy obchodzić dziesięciolecie serialu, co wydaje się fajnymi ramami czasowymi, ale jeszcze nie wiemy. Te decyzje wykraczają poza moje kompetencje – powiedziała w rozmowie z Vanity Fair.

Jedno jest pewne – materiału na historię nie zabraknie. 6. sezon serialu oparty jest na "Tchnieniu śniegu i popiołu" Diany Gabaldon ("Outlander" sezon 6 – wszystko, co wiemy), a 7. sezon ma powstać na podstawie książki "Kość z kości". Po niej czekają jeszcze wydarzenia z tomu "Spisane własną krwią". Za granicą właśnie ukazał się kolejny tom o nazwie "Go Tell All The Bees That I Am Gone", a Diana Gabaldon jest w trakcie pisania ostatniej, dziesiątej części.

Diana Gabaldon widziała już 6. sezon i nie ukrywa, że jest nim zachwycona. Autorka zaniepokoiła także fanów sugestią, że w ostatniej części sagi pożegnamy się z Claire.

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA