"Dziecko" sieje spustoszenie w zwiastunie komediowego horroru HBO i Sky. Kiedy polska premiera serialu?

"Dziecko" (Fot. HBO/Sky)

Co robić, gdy "Dziecko" z piekła rodem zaczyna mieszać w życiu? Odpowiedzi na to pytanie szuka bohaterka serialu od HBO i Sky w pełnym zwiastunie serialu.

"Dziecko" to serial HBO i Sky, który chce w zabawny i jednocześnie mroczny sposób opowiedzieć o macierzyństwie. Produkcja liczy osiem odcinków, a polska premiera będzie miała miejsce 25 kwietnia na platformie HBO Max. W sieci pojawił się już teaser i zdjęcia, a teraz zaprezentowano pełny zwiastun.

Dziecko – zwiastun komediowego horroru HBO

Serial przedstawi historię 38-letniej Natashy (Michelle De Swarte, "The Duchess"), która jest wściekła, ponieważ wszystkie jej przyjaciółki właśnie rodzą dzieci. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się dzieciak, który dosłownie spada z nieba i wywraca jej życie do góry nogami. Kontrolujące, manipulujące, ale i niewiarygodnie urocze dziecko zmienia życie Natashy w surrealistyczny horror.  Skąd ono pochodzi? Czego chce? I do czego będzie musiała się posunąć, aby odzyskać swoje życie?

Wiele wspólnego z dzieckiem wydaje się mieć zagadkowa pani Eaves (Amira Ghazalla, "Pod nadzorem" , która przez ostatnie pięćdziesiąt lat mieszkała w swoim samochodzie. Poznamy również Bobbi (Amber Grappy) młodszą siostra Natashy, która występuje przed dziećmi jako magiczka i nie chciałaby niczego bardziej, niż sama zostać rodzicem.

Kto jeszcze wystąpi w serialu? W rodziców Natashy wcielą się Patrice Naiambana ("Spectre") i Sinéad Cusack ("Marcella"). Shvorne Marks ("Rodzice") wystąpi jako Mags, Isy Suttie ("Peep Show") jako Rita, Tanya Reynolds ("Sex Education") jako Helen, Seyan Sarvan ("Spin State") jako Noura, Karl Davies ("The Tower") jako Jack, a Divian Ladwa ("Lion. Droga do domu") jako Fooze.

Serial tworzą Sian Robins-Grace ("Sex Education") i Lucy Gaymer ("Gangi Londynu"). Za produkcję odpowiedzialne jest studio Sister ("Czarnobyl").

The Baby – premiera 25 kwietnia na HBO Max

dziecko zwiastun kiedy premiera

REKLAMA