"Riverdale" obiecuje podróże w czasie i kolejne kłopoty w miasteczku. Zobaczcie zdjęcia z 11. odcinka 6. sezonu

"Riverdale" (Fot. CW)

Widzowie "Riverdale" na tym etapie mogą spodziewać się już wszystkiego. Po kosmitach, supermocach i duchach nadchodzi czas na podróże w czasie – zobaczcie zdjęcia.

"Riverdale" powróciło po przerwie i każdy nowy odcinek dostarcza kolejnych rewelacji – bohaterowie otrzymali supermoce, a tajemniczy Percival Pickens (Chris O'Shea) gromadzi wokół siebie coraz więcej mieszkańców – i to prawdopodobnie za pomocą nadludzkiej siły perswazji, jak na prawdziwego złoczyńcę przystało. To nie koniec niespodzianek, ponieważ szykuje się podróż w czasie.

Riverdale sezon 6 – podróże w czasie w 11. odcinku

W serwisie Entertainment Weekly pojawiły się zdjęcia z odcinka o tytule "Rozdział sto szósty: Anioły w Ameryce", który zostanie wyemitowany 24 kwietnia (w Polsce trafi na Netfliksa dzień później). Pojawił się również opis tego, co nas czeka – w czasie na wskutek wypadku cofnie się Tabitha (Erin Westbrook).

Dowiedziawszy się, że plan Percivala (gościnnie Chris O'Shea), mający na celu ożywienie Riverdale, doprowadziłby do upadku Pop's, Tabitha (Erinn Westbrook) szuka sposobu, by się temu przeciwstawić. Ale kiedy dziewczyna staje się celem ataku jednego ze wspólników Percivala, incydent ten sprawia, że cofa się w czasie i szuka odpowiedzi.

riverdale sezon 6 odcinek 11 podróż w czasie

"Riverdale" (Fot. CW)

riverdale sezon 6 odcinek 11 podróż w czasie

"Riverdale" (Fot. CW)

riverdale sezon 6 odcinek 11 podróż w czasie

"Riverdale" (Fot. CW)

Co jeszcze czeka na nas w drugiej części 6. sezonu? Ujawniono, że Kiernan Shipka powróci jako Sabrina Spellman. Zapowiedziano także kolejny odcinek muzyczny, inspirowany musicalem "American Psycho", który stworzył Roberto Aguirre-Sacasa wraz z Duncanem Sheikiem.

Niedawno Cole Sprouse wyjawił, że w przeciwieństwie do twórcy serialu, obsada jest nastawiona na siedem sezonów i nie chce kręcić już więcej. Na obecną chwilę jednak nie potwierdzono, czy zamówiony przez CW 7. sezon będzie finałowym.

Riverdale sezon 6 – nowe odcinki w poniedziałki na Netfliksie

REKLAMA