Kiernan Shipka znów zawita do "Riverdale" jako Sabrina. W 6. sezonie nie zabraknie też musicalowego odcinka

"Riverdale" (Fot. CW)

Widzowie stęsknieni za Sabriną Spellman byli zachwyceni udziałem Kiernan Shipki w "Riverdale". Mamy dobrą wiadomość – aktorka ponownie pojawi się jako wiedźma w serialu.

Niedawno Kiernan Shipka mówiła, że chętnie znów zagra Sabrinę – i to marzenie się spełni. Aktorka po raz kolejny pojawi się w "Riverdale" jako nastoletnia czarownica. Jak donosi TVLine, podczas panelu serialu na PaleyFest w Los Angeles oficjalnie potwierdzono, że Sabrina pojawi się w dalszej części 6. sezonu serialu.

Riverdale sezon 6 – Kiernan Shipka powróci jako Sabrina

"Chilling Adventures of Sabrina" zostało skasowane po czterech sezonach, pozostawiając po sobie ogromny niedosyt – nie tylko dla fanów, ale i aktorów. Postać młodej wiedźmy pojawiła się w jednym z odcinków 6. sezonu "Riverdale", by pomóc (Madelaine Petsch), a jej występ wzbudził pozytywne reakcje wśród widzów. Twórca obu seriali, Roberto Aguirre-Sacasa, wielokrotnie podkreślał, że jest wielkim fanem Sabriny i sugerował, że bohaterka ponownie zawita do Riverdale.

riverdale kiernan shipka sabrina powrót sezon 6

"Riverdale" (Fot. The CW)

W obecnie emitowanych odcinkach serialu w ciało Cheryl wstąpiła Abigail, a Britta (Kyra Leroux) próbuje przywrócić ciało pierwotnej właścicielce. Czy to właśnie Sabrina jej w tym pomoże? Tego dopiero się dowiemy – nie brakuje też pytań o to, czy "Chilling Adventures of Sabrina" może powrócić.

– Myślę, że zawsze jest potencjał na ponowne spotkanie w jakiejś wersji.  Nie wiem, czy serial kiedykolwiek powróci w formie całego sezonu, ale myślę, że jest miejsce na to, aby coś się wydarzyło. Myślę, że obsada bardzo się kocha i wszyscy jesteśmy gotowi, aby coś zrobić – powiedziała Kiernan Shipka.

Co jeszcze zobaczymy w 6. sezonie "Riverdale"? Tak jak w poprzednich seriach, nie zabraknie odcinka z muzycznymi numerami – tym razem będzie on inspirowany musicalem "American Psycho", który stworzył Roberto Aguirre-Sacasa wraz z Duncanem Sheikiem. Musical powstał na podstawie książki oraz kultowego filmu z Christianem Bale'em.

A co czeka nas w kolejnym odcinku? Zwiastun zapowiada walkę pomiędzy Archiem (KJ Apa) a Percivalem Pickensem (Chris O'Shea).

Riverdale sezon 6 – nowe odcinki w poniedziałki na Netfliksie

REKLAMA