"Grace i Frankie" – zwiastun finałowego sezonu. Wzruszenia, śmiech i pożegnanie komediowego duetu

"Grace i Frankie" (Fot. Netflix)

"Grace i Frankie" już niebawem powrócą po raz ostatni. Przed nami finałowe odcinki komediowego serialu, a w sieci właśnie pojawił się zwiastun, który zapowiada wzruszające pożegnanie.

Po siedmiu sezonach pełnych humoru i wzruszeń, "Grace i Frankie" pod koniec kwietnia zawitają na naszych ekranach ostatni raz. Niedawno pokazano zdjęcia z finałowych odcinków, a teraz Netflix pokazał zwiastun.

Grace i Frankie – zwiastun finałowych odcinków

Zwiastun celebruje serial i przenosi nas do pierwszego odcinka, w którym życie Grace (Jane Fonda) i Frankie (Lily Tomlin) wywróciło się do góry nogami, gdy ich wieloletni mężowie zostawili je dla... siebie nawzajem. Następnie widzimy, jak druga z pań mówi, że potrzebuje "triumfalnego zakończenia" – co przekłada się na rozmowy o wibratorach, wyciek nagich zdjęć, dzikie imprezy, a nawet wątek zamachu na życie. A to wszystko w typowy dla serialu, pełen humoru i wzruszeń sposób.

W zeszłym roku Netflix wypuścił cztery odcinki 7. sezonu oraz ogłoszono, że łącznie zobaczymy 16 odcinków – co oznacza, że pod koniec kwietnia na platformę trafi ostatnia dwunastka.

Oficjalny opis finałowej serii "Grace i Frankie" przypomina nam niezwykłą historię tytułowych pań: bohaterki stworzyły nieprawdopodobną i nierozerwalną więź, gdy stawiały czoła niepewnej przyszłości, ramię w ramię po tym, jak ich mężowie porzucili je dla siebie nawzajem. I jak powiedziałyby Grace i Frankie – pie***yć to. To może być ich ostatni rozdział, ale one dopiero się rozkręcają.

W finałowych odcinkach gościnnie wystąpi Dolly Parton, a w w serialu ponownie pojawią się m.in. Sam Waterston jako Sol Bergstein, Martin Sheen jako Robert Hanson, June Diane Raphael jako Brianna Hanson, Brooklyn Decker jako Mallory Hanson, Baron Vaughn jako Bud i Ethan Embry jako Coyote. Scenariusz napisali twórcy serialu Marta Kauffman i Howard J. Morris, reżyserką jest Kauffman.

Gracie i Frankie – finałowe odcinki od 29 kwietnia na Netfliksie

REKLAMA