Gwiazdy "Ozark" zapowiadają niewyobrażalne rzeczy w finałowej serii. "Każdy w Ozark jest szachistą" – mówią

"Ozark" (Fot. Netflix)

W najbliższy piątek na Netfliksie pojawią finałowe odcinki serialu "Ozark". Gwiazdy produkcji sugerują, co się wydarzy – wszystko wskazuje na to, że czeka nas rollercoaster emocji.

"Ozark" powróci z sezonem 4B już 29 kwietnia. Ostatnio Jason Bateman zasugerował, że zakończenie będzie słodko-gorzkie, jednak na brak akcji i niespodzianek po drodze nie będzie można narzekać.

Ozark sezon 4B – gwiazdy zapowiadają twisty

Alfonso Herrera, czyli serialowy Javi opowiedział co nieco na temat finałowych odcinków w rozmowie z TVLine i dał do zrozumienia, że wywołają one szok, przerażenie i niedowierzanie.

– Pierwsza część [4. sezonu] to było jeszcze nic. Miejsca, w które zabierze nas część druga, to coś niewyobrażalnego. Pamiętam, że przeglądałem scenariusze do odcinków od 7 [do 14] i to jest po prostu niesamowite. Fani będą szczęśliwi i bardzo podekscytowani.

ozark sezon 4B co się wydarzy

"Ozark" (Fot. Netflix)

Aktor odnosi się do potencjalnej zemsty Ruth (Julia Garner). Akcja sezonu 4B zacznie się zaraz po śmierci jej kuzyna Wyatta, a zwiastun sugeruje, że dziewczyna będzie strzelać do odpowiedzialnego za tę śmierć Javiego. Co mówi Alfonso Herrera?

– Ruth jest wkurzona w tym momencie, a Javi nie jest za bardzo świadom niebezpieczeństwa [jakie mu grozi z jej strony].

Parę słów o finałowych odcinkach powiedziała również Katrina Lenk (serialowa Clare). Aktorka zapewniła, że nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji.

– Zwroty akcji są wszędzie. Musisz wykonać tę sztuczkę z trwaniem w chwili, kiedy twoja postać nie wie, co się zaraz wydarzy, co czasem jest łatwiejsze, a czasem trudniejsze. W pierwszej części [Clare] naprawdę stara się odnaleźć swoją pozycję, a w drugiej jej się to udaje, ale być może nie jest to pozycja, o której myślała, że będzie musiała ją utrzymać. Każdy w "Ozark" jest szachistą. Clare nie była pewna, czy będzie grać w szachy, i nie sądzę, żeby znała wszystkie ruchy. Uczy się gry w miarę jej trwania – powiedziała.

Ozark sezon 4B – premiera 29 kwietnia na Netfliksie

REKLAMA