Twórca serialu "Rozdzielenie" o mało nie wyrzucił jednej z najlepszych scen. Teraz przyznaje, że ją uwielbia

"Rozdzielenie" (Fot. Apple TV+)

W serialu "Rozdzielenie" zobaczyliśmy wiele intrygujących scen i ujęć. Twórca serialu podzielił się swoją ulubioną – a przy tym zdradził, że o mało jej nie wyrzucił ze scenariusza.

"Rozdzielenie" uraczyło nas wieloma ciekawymi scenami, ale szczególnie jedna zapadła w pamięć zarówno twórcy serialu, Danowi Ericksonowi, jak i widzom. Na tyle, że poszczególne ujęcia stały się GIF-ami i z pewnością, nawet jeżeli nie widzieliście serialu, gdzieś już zobaczyliście samą scenę. Ale niewiele brakowało, a nigdy nie znalazłaby się w serialu. O co dokładnie chodzi?

Rozdzielenie – ta scena o mało nie została wycięta

Mowa o scenie tańca w biurze z 7. odcinka, którą twórcy nazwali The Music Dance Experience. Dan Erickson uczestniczył w AMA na Reddicie i odpowiadając na pytania fanów przyznał, że nie był pewny, czy w ogóle taka scena jest potrzebna w serialu. Teraz przyznaje się do błędu i nazywa ją swoją ulubioną sceną.

– The Music Dance Experience to prawdopodobnie moja ulubiona scena, co jest zabawne, ponieważ jestem idiotą, który próbował wyciąć ją ze scenariusza. Nie byłem pewny, czy jej potrzebujemy, czy jest na nią miejsce, czy coś, ale Ben [Stiller, reżyser serialu] i producent Mark Friedman byli stanowczy, że to może być coś niezwykłego. W momencie, w którym Tramell [aktor grający pana Milchicka] zaczyna tańczyć, poczułem, że tak, myliłem się tak bardzo, jak to tylko możliwe. Pozostań otwarty, myślę, że taki jest z tego morał.

Podczas rozmowy z użytkownikami Reddita Dan Erickson wyjawił także, że w 5. odcinku "Rozdzielenia" znajdziemy odniesienie do filmu "Szczęki" – ale jak zauważa, nikt jeszcze się nad tym nie pochylił. Przyznał również, że małe kózki, które wzbudziły wiele zachwytu wśród fanów, były urocze, ale ekipa nie mogła ich głaskać ze względu na COVID-owe protokoły bezpieczeństwa.

Apple TV+ zamówiło 2. sezon serialu. Liczymy, że poznamy odpowiedzi na 10 pytań, z którymi zostawiło nas "Rozdzielenie".

Rozdzielenie – cały 1. sezon dostępny na Apple TV+

REKLAMA