W 7. sezonie "Outlandera" pojawi się syn Jamiego. Zobaczcie go na pierwszym zdjęciu – kto zagra tę rolę?

"Outlander" (Fot. Starz)

Ekipa "Outlandera" intensywnie pracuje na planie 7. sezonu serialu, a informacji o nowych odcinkach nie brakuje – zobaczcie, kto zagra dorosłego syna Jamiego.

Niedawno zakończyła się emisja 6. sezonu "Outlandera", ale obsada już pracuje na planie kolejnego. W wywiadach zarówno twórcy, jak i obsada obiecują, że nie będziemy się nudzić. Niedawno Caitriona Balfe  zapowiedziała, że pojawią się nowi bohaterowie, a teraz ogłoszono pierwszą osobę, która dołączyła do obsady.

Outlander sezon 7 – dorosły syn Jamiego w serialu

Jak poinformował serwis Deadline, do obsady dołączył Charles Vandervaat znany z serialu "Zagubieni w kosmosie" – zagra on dorosłego Williama Ransoma, nieślubnego syna Jamiego (Sam Heughan). Wychowany przez swojego ojczyma, Lorda Johna Greya (David Berry), William, dziewiąty hrabia Ellesmere, przybywa do Wilmington pełen patriotycznego zapału i entuzjazmu, by wstąpić do armii brytyjskiej i pomóc położyć kres narastającym napięciom w amerykańskich koloniach. Na pozór William jest uprzejmym arystokratą, ale pod powierzchnią kryje się góralski ogień – czytamy w opisie postaci.

William pojawił się już wcześniej w serialu – w 4. sezonie jako mały chłopiec odwiedził Jamiego i Claire wraz z przybranym ojcem. Bohater nie ma pojęcia o tym, kto jest jego biologicznym ojcem – jeśli prawda wyjdzie na jaw, z pewnością wprowadzi to niezłe zamieszenie. Matthew B. Roberts, showrunner i producent nie ukrywa, że jest podekscytowany wprowadzeniem tej postaci.

– Z radością witamy Charlesa w rodzinie Fraserów w 7. sezonie "Outlandera". Dołącza on do obsady wraz z innymi utalentowanymi aktorami, którzy dają życie naszym historiom. Szkocja ponownie będzie domem dla naszej produkcji, a Fraserowie i MacKenzie będą próbowali stworzyć dom na tle wojny rewolucyjnej. Ten sezon obiecuje więcej przygód, podróży w czasie i emocjonalnych niebezpieczeństw niż którykolwiek inny sezon wcześniej.

Parę słów od siebie dodała także producentka wykonawcza Maril Davis, która powiedziała co nieco o postaci Williama i przebiegu castingu.

– Postać Williama Ransoma to wspaniała rola, na którą fani czekali z niecierpliwością. Znalezienie kogoś z talentem i podobieństwem fizycznym, kto mógłby zagrać syna Jamiego, było trudnym zadaniem, ale charyzma Charlesa była oczywista podczas przesłuchań i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co wniesie on do wielowarstwowej podróży Williama.

Zdjęcia do 7. sezonu mają potrwać aż rok – będzie on liczyć 16 odcinków, co ma zrekompensować skrócenie 6. sezonu. 7. sezon serialu "Outlander" ma powstać na podstawie książki "Kość z kości" autorstwa Diany Gabaldon.

Outlander jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA