Kaley Cuoco przyznała, że przez rozwód ledwo była w stanie grać w "Stewardesie". Pomogła jej Zosia Mamet

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

2. sezon "Stewardesy" był dla Kaley Cuoco wyzwaniem nie tylko zawodowym. Podczas jego kręcenia musiała poradzić sobie z rozwodem. Duże wsparcie otrzymała od Zosi Mamet.

Kaley Cuoco i Zosia Mamet grają w serialu "Stewardesa" dwie najlepsze przyjaciółki, Cassie i Annie. Jak się okazuje, aktorki są ze sodą blisko także w życiu prywatnym. Kaley Cuoco zdradziła, że bardzo ciężko przeżyła swój drugi rozwód i to właśnie Zosia Mamet motywowała ją do wstawania i intensywnej pracy na planie 2. sezonu "Stewardesy". Który także był niemałym wyzwaniem.

Stewardesa – Kaley Cuoco o wsparciu Zosi Mamet

Kaley Cuoco już wcześniej wspominała, że połączenie emocjonalnych scen na planie z rozwodem w życiu prywatnym było dla niej bardzo trudne. Jak przyznała w wywiadzie dla "Glamour", w tamtym czasie jej największym oparciem była serialowa partnerka, a prywatnie przyjaciółka, Zosia Mamet.

– Nie wiem, czy przeszłabym przez to bez Zosi Mamet, która praktycznie ze mną mieszkała przez cały czas, kiedy kręciliśmy 2. sezon. Były poranki, kiedy mówiłam: "Nie mogę wstać z łóżka. Nie mogę iść do pracy". A ona wyciągała mnie z łóżka, ubierała mnie, wsadzała do samochodu. Wielokrotnie.

Stewardesa sezon 2 Zosia Mamet Kaley Kaley Cuoco rozwód

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Kaley Cuoco zaznaczyła, że nie jest typem współlokatorki i lubi zachować przestrzeń dla siebie. Ale w tym przypadku, bardzo doceniała obecność przyjaciółki każdego dnia.

– Nie wiem, co by się ze mną stało, gdyby jej nie było, naprawdę.

Kaley Cuoco powiedziała także, że dużym wsparciem byłą jej siostra, która codziennie się z nią kontaktowała. Aktorka wybrała się także na terapię, która pomogła jej uporządkować sprawy bieżące i skoncentrować się na przyszłości.

– Moja terapeutka i ja pracujemy nad wybaczaniem, a także wybaczaniem sobie za popełnione błędy.

Czy za popełnione błędy wybaczy sobie także Cassie? Najnowszy odcinek ujawnił jej sekret, jak również to, że przez wiele miesięcy okłamywała swoje otoczenie i samą siebie. Przed nami jeszcze trzy odcinki 2. sezonu "Stewardesy", w których m.in. pojawi się Sharon Stone w roli matki głównej bohaterki.

Stewardesa – nowe odcinki w piątki na HBO Max

REKLAMA