Kaley Cuoco kręciła 2. sezon "Stewardesy" w trakcie rozwodu. "Nigdy więcej nie wyjdę za mąż" – mówi

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Kaley Cuoco jest nie tylko gwiazdą, ale i producentką "Stewardesy". Jak się okazuje, intensywna praca nad 2. sezonem serialu miała dla aktorki poważne konsekwencje zdrowotne.

22 kwietnia na HBO Max Polska trafią pierwsze dwa odcinki 2. sezonu "Stewardesy". Kaley Cuoco nie tylko gra główną bohaterkę, Cassie, ale także pracuje przy produkcji serialu. Aktorka intensywnie rozwija własną firmę produkcyjną, ale tak napięty grafik w połączeniu z prywatnymi problemami sprawił, że Cuoco musiała poprosić o profesjonalną pomoc.

Stewardesa – Kaley Cuoco o 2. sezonie i rozwodzie

Aktorka wzięła udział w rozmowie z magazynem "Glamour", gdzie opowiedziała szczerze o swojej kondycji po kręceniu 2. sezonu "Stewardesy". Nie dość że sama praca była bardzo intensywna, a zdjęcia powstawały przy zachowaniu pandemicznych ograniczeń, to jeszcze Kaley Cuoco przechodziła przez rozwód.

– Kręciłam emocjonalne sceny, a potem wracałam do domu i płakałam nad swoim życiem osobistym. Dostałam wysypki, która ciągnęła się od podbrzusza aż po nogi. Utrzymywała się przez siedem miesięcy. Dzięki terapii i lekarzom odkryłam, że to było całkowicie na tle emocjonalnym. W ten sposób stres objawiał się fizycznie. Nie mogłam nawet chodzić. Sceny były tak intensywne i napędzane [emocjami], że nie było chwili spokoju.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

W trakcie kręcenia nowych odcinków serialu, aktorka była w trakcie rozwodu z Karlem Cookiem, z którym wzięła ślub w 2018 roku. Cuoco w wywiadzie powiedziała, że nigdy więcej nie ma zamiaru wychodzić za mąż.

– Nigdy więcej nie wyjdę za mąż. Bardzo chciałabym mieć długotrwały związek lub partnerstwo. Ale nigdy więcej nie wyjdę za mąż. Absolutnie nie. Możecie to dosłownie umieścić na okładce. Ale wierzę w miłość, ponieważ byłam w niesamowitych związkach. Wiem, że takie też istnieją. Lubię być czyimś partnerem i mieć tego typu towarzysza.

Wszyscy byliśmy w miejscu, gdzie myśleliśmy – o mój Boże, nigdy nie spotkam kogoś innego. A potem to się dzieje. Są wspaniali ludzie, którzy pojawiają się w naszym życiu i z niego odchodzą. I wszystko to ma swoje przyczyny. W chwili, gdy zgadzam się na odejście, w moim życiu pojawia się ktoś inny, magiczny. Wierzę więc, że ktoś tam jest. Kocham miłość. Nie jestem kimś, kto chce być sam. Ale muszę najpierw trochę rozszyfrować własne priorytety i mieć pewność, że teraz już wiem, że związek musi być podlewany – jak roślina.

"Stewardesa" w 2. sezonie pokaże dalsze losy Cassie Bowden, która wiedzie nowe, trzeźwe życie w Los Angeles, a w wolnych chwilach dorabia jako agentka CIA. Kiedy jednak w ramach zagranicznego zadania staje się nieumyślnym świadkiem morderstwa, zostaje wplątana w kolejną międzynarodową intrygę. Do obsady dołączy m.in. Sharon Stone, która zagra matkę Cassie. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu "Stewardesy".

Stewardesa – 2. sezon od 22 kwietnia na HBO Max

REKLAMA