Jaki będzie 2. sezon "Lokiego"? Ekipa wkrótce wraca na plan zdjęciowy i obiecuje fanom jeszcze więcej emocji

"Loki" (Fot. Marvel/Disney+)

Tom Hiddleston i twórca serialu "Loki", Michael Waldron, opowiedzieli trochę więcej o nadchodzącym 2. sezonie serialu. Co nas czeka i kiedy ekipa wejdzie na plan filmowy?

Tom Hiddleston już wspominał, że 2. sezon będzie dla Lokiego jeszcze bardziej emocjonalny i pełen chaosu. W wywiadzie dla ET odtwórca tytułowej roli razem z twórcą serialu Michaelem Waldronem opowiedzieli więcej o nadchodzącym sezonie.

Loki – co nas czeka w 2. sezonie serialu Marvela?

Tom Hiddleston ujawnił, że powrót na plan serialu "Loki" jest już bardzo blisko. Zdjęcia ruszą tego lata, co potwierdza wcześniejsze doniesienia, że start został zaplanowany na czerwiec. Z obsady na pewno wrócą także Gugu Mbatha-Raw jako Ravonna Renslayer i Owen Wilson jako Mobius M. Mobius.

– Zaczynamy naprawdę za chwilę. Prawie od razu, jak tylko wyjdę z tego pokoju. No, niezupełnie, ale to jest już za rogiem. Na pewno będziemy kręcić latem – powiedział Hiddleston.

Michael Waldron, który odpowiada także za scenariusz filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu", wyjawił, że to będzie bardzo emocjonalny sezon.

– Bez wchodzenia w detale, to po prostu ciągła ewolucja postaci. Co zawsze jest ważne dla Toma i co było ważne dla mnie. Będziemy kontynuować [opowieść z 1. sezonu] w 2. sezonie, musimy pokryć nowy emocjonalny grunt. A doskonałą wiadomością jest to, że bohater ciągle będzie odkrywał nowe warstwy [swojej] złożoności.

loki sezon 2 jaki będzie

"Loki" (Fot. Marvel/Disney+)

Oczywiście, jak to w Marvelu, "Doktor Strange w multiwersum obłędu" zapewne nie pozostanie bez wpływu na serial. Co Michael Waldron zdaje się potwierdzać: "Wszystko, co stało się w tym filmie, prawdopodobnie wszędzie rozciągnie swoje gałęzie". Po czym dodał, dodał żartując:

– Wyobraźcie sobie Mobiusa, oglądającego to na monitorze, zapalającego papierosa i mówiącego "O mój Boże". Myślę, że musimy poczekać, co to znaczy dla tych ludzi [w Time Variance Authority].

"Loki" pojawi się w Polsce 14 czerwca, wraz z wejściem platformy Disney+ do naszego kraju. Na 2. sezon poczekamy prawdopodobnie do 2023 roku.

REKLAMA