"The Boys" – zwiastun 3. sezonu. "Nowy" Homelander, brutalny debiut Soldier Boya i Butcher z supermocami

"The Boys" (Fot. Amazon)

Mamy zwiastun 3. sezonu "The Boys", a w nim pełen przegląd szaleństwa, jakie nas czeka – od Soldier Boya, przez "nowego" Homelandera, aż po Butchera walczącego z supkami ich bronią.

3 czerwca z trzema nowymi odcinkami powróci "The Boys", ulubiony serial tych z nas, którzy kochają historie superhohaterskie i nienawidzą superbohaterów. Przed nami kolejne osiem godzin krwawej jazdy bez trzymanki – i jazdy po konwencji.

The Boys sezon 3 – zobaczcie pełny zwiastun

Na niecały miesiąc przed premierą platforma Amazon Prime Video wreszcie wypuściła wypakowany atrakcjami pełny zwiastun. Na dzień dobry mamy dziwną wersję Homelandera (Antony Starr), z którym wyraźnie jest coś nie tak, a może nawet stracił, k***a, rozum, jak ocenia Starlight (Erin Moriarty). Wszystko przez to, że zakochał się w niewłaściwej kobiecie, jak zapewnia w (licznych) mediach.

Butcher tymczasem (Karl Urban) jest grzeczny. Nie pije, nie morduje supków i pracuje dla Federal Bureau of Superhuman Affairs, a jego szefem jest Hughie (Jack Quaid) – ten stan nie potrwa jednak wiecznie. Zwiastun wyjaśnia kwestię, nad którą zastanawialiśmy się wcześniej, czyli czy gość, który nienawidzi supków, zostanie jednym z nich, żeby z nimi walczyć? I tak, i nie – Butcher trafia na cudowny specyfik, który zamienia człowieka w supka na 24 godziny, po to by wyrównać szanse.

W zwiastunie pojawia się także Jensen Ackles ("Supernatural") jako Soldier Boy, pierwszy superbohater celebryta i zarazem parodia Kapitana Ameryki. Jego debiut to totalne krwawe szaleństwo. Dostajemy też rzut oka na Laurie Holden ("The Americans") w czerwonym kostiumie Crimson Countess.

Zgodnie z oficjalnym opisem, akcja 3. sezonu "The Boys" zacznie się po roku spokoju. Podczas gdy Homelander jest przyciszony, Butcher pracuje dla rządu, a nadzoruje go nie kto inny, jak Hughie. Ale ich obu świerzbi, żeby zamienić ten spokój i ciszę w krew i kości. Więc kiedy The Boys dowiadują się o istnieniu tajemniczej broni przeciwko supkom, idą na zderzenie z Siódemką, rozpoczynając wojnę i ścigając legendę pierwszego superbohatera: Soldier Boya.

3. sezon "The Boys" ma składać się z ośmiu odcinków (trzy pierwsze w dniu premiery, kolejne co tydzień), a wśród atrakcji będzie m.in. superbohaterska orgia "Herogasm" i odcinek z musicalem. Oprócz wymienionej dwójki do obsady dołączy jeszcze Nick Wechsler ("Zemsta") jako supek o pseudonimie Blue Hawk.

The Boys – 3. sezon od 3 czerwca na Prime Video

the boys sezon 3 zwiastun

REKLAMA