Tańce i śpiew w centrum chaosu w 3. sezonie "The Boys". Gwiazdy zapowiadają musicalowy odcinek serialu

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Twórcy "The Boys" wielokrotnie udowadniali, że nie boją się żadnych eksperymentów. Ale czy w świecie eksplodujących głów jest miejsce na musical? Gwiazdy mówią, że tak!

"The Boys" to serial, w którym akcja pędzi bez trzymanki. Twórca serialu w wywiadach podkreśla, że 3. sezon będzie jeszcze bardziej pokręcony. Poza nowymi supkami, w tym Soldier Boyem, a także orgią w odcinku "Herogasm", zobaczymy również odcinek musicalowy, a gwiazdy zdradziły co nieco na jego temat.

The Boys sezon 3 – będzie odcinek musicalowy

Karen Fukuhara i Tomer Capone (serialowi Kimiko i Francuzik) rozmawiali na temat nowego sezonu z Entertainment Weekly. Fukuhara wspomniała, że marzyła o pracy na Broadwayu, ale gdy zaczynała karierę w branży, nie było wiele ofert dla osób azjatyckiego pochodzenia – dlatego musicalowy odcinek tak bardzo ją ucieszył.

– Stałam pośrodku planu zdjęciowego, praktycznie jako odtwórczyni głównej roli. Nigdy nie sądziłam, że moje marzenie się spełni.

Aktorzy podkreślili, że chociaż choreografka Amy Wright dała im wolną rękę i swobodę, jednocześnie ucząc podstaw, takich jak stepowanie, to właśnie taniec była dla nich największym wyzwaniem. Capone powiedział, że w życiu prywatnym uwielbia się ruszać w rytm muzyki, aczkolwiek sam nie nazwałby tego tańcem. Aktor złożył także pewną obietnicę dotyczącą musicalowego odcinka.

– "Taniec z gwiazdami" nie ma do nas podjazdu – powiedział.

the boys sezon 3 odcinek muscialowy

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

A co czeka Francuzika i Kimiko? Capone zapowiedział, że w 3. sezonie jego bohater postanowi pokazać jej wszystko, co przegapiła – w tym musicale. Nie zabraknie również wewnętrznych rozterek Serge'a.

– Zobaczymy, jak Serge mierzy się ze swoim pochodzeniem. To wszystko jest pod powierzchnią. Szybko będzie musiał zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami dotyczącymi tego, jaką rolę odgrywa w grupie Boys i po co albo dla kogo. Kiedy sprawy wymkną się spod kontroli, odpowiedzi będą padać ze wszystkich stron, co zabierze go na stromą przejażdżkę rollercoasterem.

Kimiko z kolei zacznie odkrywać "normalne życie", z dala od superbohaterskiego szaleństwa i jak mówi Karen Fukuhara – to będzie dla niej naprawdę fantastyczne.

– Ona jest wreszcie w stanie wyjść z domu i odkryć, co lubi, czego nie lubi, jakie ma hobby. Kim jest w istocie jako normalna dziewczyna? W 3. sezonie zobaczymy, co postanowiła robić w ciągu ostatniego roku, aby sprawdzić, jak to jest być normalną dziewczyną. To dla niej fantastyczne. Nie musi zajmować się tylko zabijaniem i przemocą.

Odcinek musicalowy to tylko początek atrakcji – Butcher (Karl Urban) uzyska supermoce. Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o 3. sezonie "The Boys".

Premiera 3. sezonu The Boys 3 czerwca na Amazon Prime Video

REKLAMA