"Sandman" – nowe zdjęcia z adaptacji komiksu Neila Gaimana. Zobaczcie Gwendoline Christie jako Lucyfera

"Sandman" (Fot. Netflix)

Już w tym roku komiks "Sandman" doczeka się serialowej adaptacji. W sieci właśnie pojawiły się nowe zdjęcia, a na nich m.in. Gwendoline Christie jako Lucyfer.

"Sandman" to serial fantasy na podstawie komiksu Neila Gaimana. Daty premiery nadal nie ma, ale w internecie coraz częściej pojawiają się materiały promocyjne. Zobaczcie zdjęcia i zapowiedź – pojawia się Gwendoline Christie jako Lucyfer.

Sandman – zdjęcia i teaser serialu Netfliksa 

Jak prezentuje się gwiazda "Gry o tron" jako władca piekieł? Netflix pokazał nowe zdjęcie bohaterki, na którym ubrana jest w czarny kostium z elementem przypominającym skrzydła. Początkowo fani byli rozczarowani tym, że Tom Ellis nie zagra w serialu, ale teraz w komentarzach nie brakuje zachwytów nad Christie.

W głównej roli, czyli jako Sen, wystąpi Tom Sturridge ("Sweetbitter") – na twitterowym profilu serialu pojawiły się kolejne zajawki także z tym bohaterem. Widzimy też kruka bohatera imieniem Matthew, który ma być jego oczami.

"Sandman" to serial fantasy na podstawie komiksu Neila Gaimana, opowiadający o ludziach i miejscach dotkniętych przez Morfeusza, władcę marzeń sennych. Zgodnie z opisem od Netfliksa, czeka nas "bogate połączenie współczesnego mitu i mrocznej fantazji, w którym płynnie przeplatają się współczesna fikcja, dramat historyczny i legenda". Będziemy podążać śladami tytułowego bohatera, naprawiającego błędy, jakie popełnił podczas swojego długiego istnienia.

Głównym scenarzystą i showrunnerem serialu jest Allan Heinberg ("The Catch", "Wonder Woman"), ale Neil Gaiman aktywnie uczestniczy w pracach. Pierwsze fragmenty "Sandmana" (i więcej Christie jako Lucyfera) znajdziecie w zapowiedzi Netflix Geeked Week – netfliksowego wydarzenia, które wystartuje 6 czerwca i podczas którego prawdopodobnie poznamy datę premiery serialu.

 Sandman – premiera w tym roku na Netfliksie

REKLAMA