"For All Mankind" – zwiastun 3. sezonu. Kosmiczny wyścig na Marsa i nowy bohater w stylu Elona Muska

"For All Mankind" (Fot. Apple TV+)

Po wyścigu na Księżyc nadchodzi czas na podbój Marsa. "For All Mankind" powraca z 3. sezonem, a Apple TV+ właśnie zaprezentowało zwiastun nowych odcinków.

"For All Mankind" powraca z nowymi odcinkami. Pierwszy z nich pojawi się na platformie Apple TV+ 10 czerwca, a kolejne będą dodawane co tydzień. Niedawno podano pierwsze szczegóły fabularne, a teraz zaprezentowano zwiastun.

For All Mankind sezon 3 – zobaczcie zwiastun 

Tym razem historia przeniesie nas do wczesnych lat 90., kiedy to odbywa się dynamiczny wyścig na nową planetę – Marsa. Czerwona Planeta staje się frontem w wyścigu kosmicznym nie tylko dla Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego, ale także dla nieoczekiwanego nowego uczestnika, który ma wiele do udowodnienia i gra o jeszcze większą stawkę. Nasi bohaterowie stają oko w oko, gdy ich ambicje dotyczące Marsa wchodzą w konflikt, a ich lojalność zostaje wystawiona na próbę.

Zwiastun prezentuje nowego bohatera – Edi Gathegi ("Czarna lista") zagra charyzmatycznego wizjonera i zarazem multimilionera Deva Ayesa, który nie bez powodu kojarzy się z Elonem Muskiem. Uważa on, że odkrywanie planet powinno być przedsięwzięciem prywatnym i dlatego dołącza do rywalizacji pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim.

Podczas gdy on deklaruje, że w tym wszystkim chodzi o bycie pierwszym, my widzimy niebezpieczeństwa czyhające na bohaterów na Czerwonej Planecie oraz dowiadujemy się, co słychać u naszych dawnych znajomych 10 lat później – Ellen Wilson startuje do Senatu, a Kelly, córka Eda i Karen, prawdopodobnie zostanie astronautką. A to wszystko w rytmie "Black Hole Sun" zespołu Soundgarden.

W 3. sezonie "For All Mankind" na nasze ekrany powrócą m.in. Joel Kinnaman, Shantel VanSanten, Jodi Balfour, Sonya Walger, Krys Marshall, Cynthy Wu, Casey Johnson, Coral Peña i Wrenn Schmidt.

Twórcą serialu Apple TV+ jest Ronald D. Moore ("Battlestar Galactica", "Outlander"), zaś showrunnerami ponownie są Matt Wolpert ("Fargo", "The Umbrella Academy") i Ben Nedivi ("Fargo", "The Umbrella Academy").

For All Mankind sezon 3 – premiera 10 czerwca na Apple TV+

REKLAMA