Czy 3. sezon "Bridgertonów" będzie inny? Fani nie są pewni, czy Colin i Penelope będą mieli swój happy end

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Czy Colin i Penelope będą żyli długo i szczęśliwie? Część z fanów jest przekonana, że para nie znajdzie swojego szczęśliwego zakończenia w 3. sezonie "Bridgertonów". Dlaczego?

Nie jest już żadną tajemnicą, że w 3. sezonie serialu "Bridgertonowie" zobaczymy wybuchającą miłość Colina (Luke Newton) i Penelope (Nicola Coughlan). Ale czy na pewno? Część fanów jest przekonana, że w przeciwieństwie do wcześniejszych sezonów, w których byliśmy świadkami szczęśliwych zakończeń, ta para swojego nie dostanie. A przynajmniej, jeszcze nie teraz. Dlaczego?

Bridgertonowie - Colin i Penelope bez happy endu?

Teoria fanów powstała, gdy Netflix wrzucił na swój profil na Twitterze informację o głównych bohaterach 3. sezonu, sugerując przewrotnie: "Sezon 3 pokaże, jak (albo czy...) Penelope i Colin przejdą od przyjaciół do zakochanych".

Część z fanów na Reddicie natychmiast uznała, że to tylko zagranie marketingowe, podobne do tego, jakie było stosowane przy promocji 2. sezonu, gdy Netflix pisał o trójkącie miłosnym. Są jednak i tacy, którzy uważają, że brak szczęśliwego zakończenia w 3. sezonie jest całkiem możliwy. Wszystko przez podwójną tożsamość Penelope.

– Nie sądzę, aby zamierzali ujawniać towarzystwu już teraz, że Penelope jest Lady Whistledown w 3. sezonie, bo myślę, że Lady Whistledown odgrywa ważną rolę dla Benophie (Sophie znająca Benedicta przez Lady Whistledown itd.). Myślę, że historia Polin będzie trwała równocześnie z Benophie, Philoise oraz Francescą, Michaelem i Johnem, i będą rozciągnięte na kilka sezonów.

Większość fanów jednak nie zgadza się z tym podejściem i nie chcą, aby poświęcano więcej czasu jednej parze.

– Już były dwa sezony historii Penelope i Colina, oni dostają więcej czasu, niż inne pary. Muszą zamknąć ich historię w 3. sezonie albo serial zacznie tracić widzów, którzy będą mieli ich dość.

Z kolei inna osoba uważa, że cała sprawa z Lady Whistledown będzie trwała dłużej niż w książkach i co więcej, Penelope nie będzie już w tym sama.

– Mam przeczucie, że to Lady Whistledown będzie ciągnięta dłużej, niż była w książkach. Myślę, że jednym ze sposobów jest pogodzenie Eloise i Penelope i Eloise dołączająca do pisania [felietonów] Lady Whistledown.

Kto ma rację? Czas pokaże. Zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" startują latem, a tymczasem showrunnerka Jess Brownell wyjawiła, jakiego wątku Penelope na pewno nie znajdziemy w 3. sezonie.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA