Młodzi John i Mary w zwiastunie "The Winchesters". Dean nie będzie jedynym znajomym z "Supernatural"?

"The Winchesters" (Fot. The CW)

Pojawił się zwiastun serialu "The Winchesters", prequela "Supernatural". Jensen Ackles zapowiada, że Dean nie będzie jedyną znajomą twarzą w serialu.

W końcu doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna "The Winchesters". Serial ma być epicką i wcześniej nieopowiedzianą historią miłosną rodziców Sama i Deana – Johna (Drake Rodger, "The In Between") i Mary (Meg Donnelly, "American Housewife") Winchesterów. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

The Winchesters – zobaczcie zwiastun serialu

Zwiastun utrzymany jest w klimacie lat 70. i pokazuje Deana (Jensen Ackles), który wyrusza śladem swoich rodziców, by odkryć ich historię i przeszłość. Zapowiedź zdradza, jak John poznaje Mary i dowiadujemy się, że sam od lat próbuje dowiedzieć się, co stało się z jego ojcem. Na podobnej misji jest Mary, która szuka odpowiedzi dotyczących zaginięcia jej taty – choć w przeciwieństwie do Johna, dziewczyna ma świadomość istnienia całej gamy potworów.

"The Winchesters" zdecydowanie nie będą unikać typowego dla "Supernatural" humoru, co widać już w zapowiedzi. Jensen Ackles – który jest także producentem wykonawczym serialu – pojawił się na wydarzeniu organizowanym przez The CW, gdzie promował nadchodzący serial. W rozmowie z TVLine zasugerował, że Dean nie będzie jedyną znaną twarzą z "Supernatural" jaka się pojawi w "The Winchesters".

– Wspaniałą rzeczą w tym świecie jest to, że nic nie jest niemożliwe. Mamy możliwość przywrócenia uwielbianych przez fanów postaci i aktorów, którzy je grali. Mamy także możliwość pokazania młodszych wersji tych postaci.

The Winchesters zwiastun

"The Winchesters" (Fot. The CW)

Biorąc pod uwagę, że Mary i John byli sobie przeznaczeni oraz nieśli ze sobą duże dziedzictwo – Mary jako łowczyni, a John jako dziedzic Men of Letters – zapytano aktora, czy w serialu zobaczymy także anioły, wpływające na wydarzenia. Jensen Ackles odpowiedział wymijająco: "To naprawdę dobre pytanie i to jest do ustalenia." Wcześniej aktor zapewnił, że "The Winchesters" będzie się ściśle łączyło z "Supernatural".

Ackles odniósł się także do klimatu vintage, który widać w zwiastunie. "The Winchesters" będzie serialem kostiumowym, osadzonym w latach 70., więc będzie wyglądać inaczej niż "Supernatural". Ale to także zasługa miejscówki – podczas gdy "Supernatural" kręcono w Vancouver w Kanadzie, pilot spin-offu powstawał w Nowym Orleanie. I tam też mają powstawać dalej zdjęcia do serialu. Danneel Ackles, żona Jensena i producentka "The Winchesters", zapewniła z kolei, że w ścieżce dźwiękowej nie zabraknie rockowych klasyków.

Scenariusz do serialu napisał Robbie Thompson, który jest także producentem wraz z Jensenem Acklesem i jego żoną Danneel Ackles. Pilotowy odcinek reżyserował Glen Winter.

REKLAMA