Ekipę "Wiedźmina" zauważono przy tajemniczych ruinach. Czy w 3. sezonie zobaczymy Shaerrawedd?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Szczegóły fabuły 3. sezonu "Wiedźmina" są tajemnicą, ale miejsca, gdzie powstają zdjęcia, dają pewne podpowiedzi – nowe doniesienia mówią o Shaerrawedd, eflickich ruinach.

3. sezon serialu "Wiedźmin" będzie obejmował drugi tom z sagi Andrzeja Sapkowskiego, "Czas pogardy". Doniesienia Redanian Intelligence sugerują jednak, że możemy zobaczyć jeszcze kilka miejsc znanych z "Krwi elfów" – na której w większości bazował 2. sezon.

Wiedźmin sezon 3 – czy zobaczymy Shaerrawedd?

Zaznaczyć należy, że Redanian Intelligence bazuje na nieoficjalnych doniesieniach i dopasowywaniu miejscówek ekipy filmowej do miejsc pasujących do książek, ale równocześnie z czasem ich informacje często znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.

Tym razem podzielili się krótkim wideo, na którym widać ruiny i plan zdjęciowy, a całość pasuje idealnie do znanego z książek Shaerrawedd, elfickiego pałacu, który został zniszczony w wyniku powstania Aelirenn, nazywanej Białą Różą z Shaerrawedd. Poprowadziła ona elfy do wojny z ludźmi, w wyniku której zginęła prawie cała elfia młodzież.

W książkach Ciri przypadkiem trafia do Shaerrawedd, zjeżdżając z trasy na złość Geraltowi. Ten odnajduje dziewczynę i opowiada jej historię tego miejsca, razem ze znaczeniem ciągle rosnących tam białych róż, które elfy nadal pielęgnują, by upamiętnić Aelirenn. Chwilę później na podróżujących, którym wiedźmin i Ciri towarzyszyli, napada komando Scoia'tael.

Zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina" już trwają, a ostatnio pojawiły się doniesienia o aktorkach wcielających się w Keirę Metz i Margaritę Laux-Antille.

Wiedźmin jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA