Fani martwią się o Kim z "Better Call Saul". A Rhea Seehorn przypomina: ona nie widziała "Breaking Bad"

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Rhea Seehorn wyznała, że fani bardzo martwią się o jej bohaterkę i proszą ją, by powstrzymała Kim przez popełnianiem błędów i ochroniła ją przed samym Jimmym McGillem.

Nie wiadomo, jaki los spotka Kim Wexler z "Better Call Saul", choć fani mają już pewne podejrzenia. Grająca Kim aktorka, Rhea Seehorn przyznała, że fani często proszą ją, by jakoś powstrzymała Kim przed popełnianiem błędów.

Better Call Saul – fani traktują Kim jak prawdziwą osobę

W środowym odcinku programu "The Late Late Show with James Corden", którego odpowiedni fragment możecie obejrzeć poniżej, Rhea Seehorn powiedziała o zaangażowaniu fanów w serial. Prowadzący James Corden zapytał ją, co najczęściej się dzieje, gdy spotyka fanów na ulicy.

Aktorka przyznała, że ludzie chcą wiedzieć, co stanie się dalej, tym bardziej że z Kim wychodzi wiele zła w związku z próbami jej i Jimmy'ego, by zniszczyć dobre imię Howarda Hamlina.

– Obawa jest uzasadniona. Ale to, co kocham, to że ludzie chcą ze mną rozmawiać, jakby ona była trójwymiarową postacią, oddzieloną ode mnie, więc oni mi mówią: "Musisz ją powstrzymać przez popełnianiem tych decyzji, ona nie może tego robić, czy ona nie wie, kim on [Jimmy] się stanie?"

Aktorka powiedziała, że uwielbia, gdy ludzie traktują Kim, jakby była prawdziwą, oddzielną osobą, którą można ostrzec.

– Mówię im, że po pierwsze, nic o tym nie wiem, a po drugie, ona nie widziała "Breaking Bad". Nie mogę ostrzec Kim [o wydarzeniach z] "Breaking Bad". Ale uwielbiam, że ludzie widzą ją jako prawdziwą osobę.

Przed nami finałowy odcinek sezonu 6A pt. "Plan and Execution" (poniżej jego zapowiedź), który ma zostawić widzów z mocnym i bolesnym cliffhangerem. Druga połowa sezonu szóstego będzie miała swoją premierę 12 lipca.

Better Call Saul – finał sezonu 6A we wtorek na Netfliksie

REKLAMA