Jaki będzie temat przewodni 3. sezonu "The Boys"? Twórca uchyla rąbka tajemnicy – zobaczcie też plakaty

"The Boys" (Fot. Amazon)

3. sezon "The Boys" nie tylko będzie szokował drastycznymi scenami, ale ma zamiar mocno wyśmiać uprzywilejowanych białych mężczyzn. W sieci pojawiły się także nowe plakaty.

Serial "The Boys" nie bawi się w półśrodki, nie tylko z krwawymi scenami, ale także wyśmiewając naszą rzeczywistość. We wspólnym wywiadzie dla Entertainment Weekly, który udzielili producent wykonawczy i showrunner Eric Kripke i Jensen Ackles (Soldier Boy), powiedzieli, że tym razem serial wyśmieje bogatych i uprzywilejowanych białych mężczyzn.

The Boys sezon 3 kontra uprzywilejowani mężczyźni

Jensen Ackles poproszony, by przedstawił swojego bohatera, nie próbował łagodzić tego, kim jest Soldier Boy.

– To Kapitan Ameryka siedzący na du***. To Kapitan Ameryka, który porzucił swojego superbohaterstwo i jest po prostu pijanym, niestosownie [się zachowującym] wujkiem.

Co więcej, Soldier Boy całym sobą pokazuje toksyczny wzór męskości, a jest to temat, który 3. sezon "The Boys" będzie mocno wybrzmiewał, co podkreślił showrunner serialu, Eric Kripke.

– To zdumiewające, jak najbardziej potężni na świecie biali kolesie są tymi, którzy pierwsi twierdzą, że są ofiarami, pozbawia się ich praw, są prześladowani. Próbujemy zwrócić uwagę na to, że to gów** prawda.

Showrunner powiedział też, jaką rolę w serialu pełni Soldier Boy i jak na jego przykładzie zostanie pokazane polityczne wykorzystywanie superbohaterów. Będzie to zainspirowane "naprawdę niepokojącym rozwojem sytuacji" w USA.

– [To] siły, które są bardzo dobre w sprawianiu, że boisz się tych obcych "innych", którzy przyjdą cię zabić. Teraz oni mówią, że ludzie idą po ciebie i twoich sąsiadów – ta druga partia polityczna. Co jest ciekawe w Soldier Boyu jako antagoniście, to to, że on jest jak chodząca, gadająca postać macho z amerykańskiej historii. Postacie, których oni używają, by wywoływać strach, panikę oraz manipulować i kontrolować populację, to inni Amerykanie.

"The Boys" nie ustaje także w promocji 3. sezonu. Zaraz po pełnym zwiastunie dostaliśmy zwiastun fikcyjnego filmu, powstającego w świecie serialu, który bezwstydnie parodiuje "Ligę Sprawiedliwości". A tuż za nim podążyły plakaty, reklamujące nieistniejący film "Dawn of the Seven", razem z całą promocyjną machiną, w którą na Twitterze zaangażował się PJ Byrne (Adam Bourke), bardzo poważnie podchodząc do swojej "reżyserskiej pracy". Poniżej plakaty promujące "Dawn of the Seven".

The Boys – 3. sezon od 3 czerwca na Prime Video

REKLAMA