Bob Odenkirk przypadkowo zdradził wielki twist z finału sezonu 6A "Better Call Saul" i nikt tego nie zauważył

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Bob Odenkirk przypadkiem zdradził cliffhanger z finału sezonu 6A "Better Call Saul" i... nikt się nie zorientował. Ani fani, ani nawet sam aktor. Kiedy i jak do tego doszło? Tekst zawiera spoilery.

Mocny i zaskakujący cliffhanger z finału pierwszej części 6. sezonu "Better Call Saul" wypłynął na wierzch już w grudniu 2021 roku przez zwykłe niedopatrzenie gwiazdy serialu, Boba Odenkirka. I absolutnie wszyscy to przeoczyli, nawet fani, którzy potrafią zadzwonić na podane w serialu numery telefonów i rozwiązywać odsłuchane tam wiadomości.

Better Call Saul – Bob Odenkirk zaspoilerował finał

A wszystko przez dobre chęci. Bob Odenkirk na swoim Twitterze, w grudniu zeszłego roku, złożył najlepsze życzenia urodzinowe Patrickowi Fabianowi, który gra Howarda. Na pierwszy rzut oka zdjęcie wygląda całkowicie normalnie. Ale gdy przyjrzymy się bliżej widać, że Patrick Fabian ma na głowie ślady krwi. Po strzale oddanym przez Lalo Salamancę w finale pierwszej części sezonu 6A.

Najciekawsze jest jednak to, że nikt tego nie zauważył. Fani dopiero po obejrzeniu odcinka "Plan and Execution" złapali się za głowę, że przecież to zdjęcie mówi wszystko. A jak przyznał sam Bob Odenkirk, nie zauważył, że na zdjęciu widać charakteryzację.

– Cóż, mogę powiedzieć prawdę. Zawaliłem. Nie zauważyłem, że możecie zobaczyć fragment makijażu, który zdradza historię... moja wina.

W rozmowie z The Hollywood Reporter Patrick Fabian został zapytany, czy spanikował po zobaczeniu tego zdjęcia. Aktor zaczął od żartu.

– Jakiego zdjęcia? Nie wiem, o czym mówisz. Wiesz co? To naprawdę nigdzie się nie rozniosło. My zwyczajnie udawaliśmy, że nic tutaj nie ma, ale także miałem na to wiele wyjaśnień. Więc jestem zadowolony, że to nie poszło nigdzie dalej.

Podczas premiery drugiej części 6. sezonu fani z pewnością będą jeszcze bardziej czujni. I kto wie, może do 12 lipca, kiedy "Better Call Saul" powróci, sprawdzą w razie czego wszystkie pozostałe zdjęcia z planu. W międzyczasie zapraszamy na naszą recenzję podsumowującą pierwszą część 6. sezonu "Better Call Saul".

Better Call Saul – sezon 6B od 12 lipca na Netfliksie

REKLAMA