Peter Gould obiecuje niespodzianki w finałowej serii "Better Call Saul" i potwierdza, że Gene jeszcze powróci

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Czym zaskoczy nas druga połowa 6. sezonu "Better Call Saul"? Peter Gould zapowiada zaskakujące finałowe odcinki i potwierdza, że powróci Gene, którego nie było w pierwszej połowie 6. sezonu.

"Better Call Saul" nie czekało z szokowaniem widzów do drugiej połowy 6. sezonu i już teraz zaoferowało fanom jazdę bez trzymanki. Co czeka nas dalej? Współtwórca i showrunner serii Peter Gould w rozmowie z Variety obiecał wiele niespodzianek Ale też potwierdził obecność bohatera, którego zabrakło w pierwszej części 6. sezonu.

Better Call Saul – sezon 6B pełen niespodzianek

Peter Gould przede wszystkim zapowiedział, że serial na końcu skoncentruje się na tym, gdzie zaczynał. Czyli na samym Jimmym i na tym, kim on jest, głęboko w swoim sercu.

– Cóż, skupimy się na tym samym, na czym zaczynaliśmy, czyli na historii Jimmy'ego McGilla – który był Slippin’ Jimmym, który był Saulem Goodmanem, który będzie Gene'em Takovicem – i co się z nim stanie. Na co zasługuje, kim naprawdę jest w swoim sercu? Te wszystkie pytania ciągle są w serialu otwarte. Druga część tego sezonu jest naprawdę zaskakująca, myślę, że to jedna z najmocniejszych prac, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. Jestem bardzo podekscytowany, że ludzie to zobaczą.

Better Call Saul sezon 6 zaskakujący finał

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Jedną z największych zaskoczeń tego sezonu był brak sekwencji otwierającej z Gene'em. Fani przewidywali, że zapewne pojawi się później, co potwierdzano już w wywiadach. Peter Gould uważa, że jego pojawienie się nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.

– Kiedy myśleliśmy o tym sezonie i gdy go szkicowaliśmy, nie wiedzieliśmy, że będzie przerwa pomiędzy dwiema częściami. To wyszło ze względu na to, jak działa produkcja i z paru innych powodów. To naprawdę nie zostało zaprojektowane, by być dwoma oddzielnymi częściami, więc niekoniecznie oczekiwałbym, że historia weźmie głęboki oddech, a potem się zrestartuje. Ale to nie jest duża niespodzianka, że zobaczycie Gene'a, bo on jest głównym plakatem tego sezonu – widzicie Boba Odenkirka jako Gene'a, zakładającego lub ściągającego czerwoną marynarkę sportową. Więc poczekaliśmy trochę, ale zobaczycie Gene'a na pewno.

Druga część 6. sezonu "Better Call Saul" będzie miała premierę 12 lipca. Będzie to zakończenie całego serialu, które połączy w całość historię Saula Goodmana, znaną zarówno z "Better Call Saul", jak i "Breaking Bad".

Better Call Saul – sezon 6B od 12 lipca na Netfliksie

REKLAMA