James Marsden powróci w 4. sezonie "Westworld", a Evan Rachel Wood gra nową postać – znamy szczegóły

"Westworld" (fot. HBO)

James Marsden powróci w 4. sezonie "Westworld". Zobaczymy też Evan Rachel Wood, ale nie w roli Dolores. W jaką nową postać wcieli się aktorka? Poznajcie szczegóły i zobaczcie plakat.

Na panelu "Westworld" podczas festiwalu ATX pojawiła się współtwórczyni serialu Lisa Joy, która zdradziła kilka szczegółów odnośnie 4. sezonu serialu. Niespodziankę fanom zrobił także James Marsden, który niespodziewanie pojawił się na scenie.

Westworld sezon 4 – powrót Jamesa Marsdena

James Marsden pojawił się na panelu poświęconym 4. sezonowi "Westworld". Jego bohater Teddy Flood był ważną postacią w pierwszym i drugim sezonie, a fani z pewnością pamiętają, że grał ukochanego Dolores. Współtwórczyni serialu Lisa Joy i producentka wykonawcza Alison Schapker nie zdradziły, jaką rolę odegra on w nadchodzącym sezonie, zaś sam Marsden bardzo ogólnie opowiedział, dlaczego powraca. Wypowiedzi jego i reszty ekipy z panelu publikuje Deadline.

– Czasami musisz odejść, żeby wrócić. Nauczyliśmy się mówisz szyframi w tym serialu. To siedem lat naszego serialu i tak, to jest niesamowite być [tego] częścią i widzieć, gdzie ta historia zmierza. Od początku nie wiedziałam, jak się potoczy, ale cieszę się, widząc to teraz – powiedział Marsden.

Westworld James Marsden Evan Rachel Wood sezon 4

"Westworld" (Fot. HBO)

Lisa Joy powiedziała za to więcej o kolejnym powrocie. Jak fani pamiętają, w 3. sezonie Dolores zginęła. Mimo to Evan Rachel Wood powróci w 4. sezonie, ale w zupełnie innej roli.

– Dolores nie żyje. Ale naprawdę lubię Evan, ona również jest przywiązana [do serialu], więc musiałam ściągnąć ją z powrotem. Napisaliśmy dla niej całkowicie nową postać.

Evan Rachel Wood zdradziła trochę więcej o swojej nowej bohaterce.

– Ona jest normalną kobietą, żyje w dużym mieście i próbuje przebić się jako pisarka. Nic się jej nigdy nie przydarza, naprawdę. Myślę, że to wszystko, co mogę powiedzieć... Powiedziano mi, że Dolores spotkała swój raczej tragiczny koniec w 3. sezonie, więc miałam kilka rozmów z [twórcami] Jonathanem [Nolanem] i Lisą w tamtym czasie o tym, co to znaczy. Powiedzieli mi: "Tak, powrócisz w tym sezonie i będziesz wyglądać jak Evan Rachel Wood". Ale to nie ja.

4. sezon "Westworld" ma składać się z ośmiu odcinków, a w obsadzie powracającej znajdują się Thandiwe Newton, Evan Rachel Wood, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth i Aaron Paul. Poniżej plakat promujący 4. sezon. Tutaj możecie zobaczyć zwiastun.

Westworld sezon 4 – premiera 27 czerwca na HBO

Westworld sezon 4

REKLAMA