"All of Us Are Dead" powróci z 2. sezonem. Zobaczcie zapowiedź kontynuacji koreańskiego hitu o zombie

"All of Us Are Dead" (Fot. Netflix)

Zakończenie "All of Us Are Dead" sugerowało, że to nie koniec historii, a fani liczyli na kontynuację. Mamy dobrą wiadomość – Netflix oficjalnie zapowiedział zamówienie 2. sezonu.

"All of Us Are Dead" przedstawia historię grupy licealistów, która walczy o przetrwanie w obliczu apokalipsy zombie. Serial spotkał się z ciepłym odbiorem widzów, a ostatni odcinek pozostawił otwartą furtkę dla kontynuacji. Teraz już oficjalnie wiadomo – zobaczymy 2. sezon.

All of Us Are Dead sezon 2 – zapowiedź kontynuacji 

Z okazji rozpoczęcia się Geeked Week na oficjalnym kanale Netfliksa pojawiła się informacja o 2. sezonie koreańskiego serialu. W krótkim klipie widzimy tłum zombie znany widzom z czołówki oraz cyfrę 2, co potwierdza zamówienie kontynuacji.

Twórca serialu Lee Jae-kyoo w wywiadach opowiadał o planach na 2. sezon. Jak zdradził, chciałby opowiedzieć więcej o przetrwaniu zainfekowanych, którym udało się zachować jasność umysłu. Przypomnijmy jego słowa:

– Wiele kierunków, miejsc i scen zostało stworzonych celowo, aby rozszerzyć historię na dodatkowy sezon, w tym wprowadzenie nowych ras zombie – odpornych i nieśmiertelnych. Jeśli 1. sezon może być postrzegany jako ten, który pokazał przetrwanie ludzkości, to kolejny sezon może opowiadać o przetrwaniu zombie. Mam nadzieję, że uda mi się zaprezentować widzom kolejny sezon.

1. sezon pozostawił po sobie wiele pytań – dokąd udał się twórca wirusa, Lee Byong-Chan? I czy jest możliwe, że Cheong-san przeżył? Trzeba mieć nadzieję, że kontynuacja rozwieje wątpliwości fanów. Na ten moment nie wiadomo nic na temat daty premiery. W oczekiwaniu na dalsze informacje zapraszamy także do zapoznania się z naszą recenzją "All of Us Are Dead".

All of Us Are Dead jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA