7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Gwiazdy "The Big Bang Theory" zdradzają spoilery nt. nowego sezonu. Coenowie robią serial oparty na "Fargo". Wiemy, co zaśpiewa "Glee" w odcinku "Makeover". Obsada "Pełnej chaty" spotkała się po latach. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Emmys 2012 z przeciętną oglądalnością. Ceremonię rozdania nagród Emmy 2011 oglądało w NBC 12,4 mln Amerykanów (demo 4,2). W tym roku ABC włączyło więcej osób (13,2 mln), ale za to współczynnik spadł do 3,8. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie znacie zwycięzców, zajrzyjcie tutaj.

2. Obsada "The Big Bang Theory" zdradza spoilery. Michael Ausiello na czerwonym dywanie przepytał kogo się dało, nie zabrakło też gwiazd "TBBT". Posłuchajcie, co aktorzy z tego serialu mają do powiedzenia na temat nowego sezonu.

3. Coenowie robią serial oparty na "Fargo". Joel i Ethan Coenowie oraz Noah Hawley ("My Generation") zrobią serial oparty na oscarowym filmie "Fargo" dla stacji FX. Przypomnijmy, była to czarna komedia kryminalna, której główną bohaterką była ciężarna policjantka, ścigająca w śniegu przestępców (jednym z nich był Steve Buscemi).

4. Co zaśpiewa "Glee" w odcinku "Makeover"? Piosenek niestety jeszcze nie mamy, ale wiadomo już, co obsada "Glee" zaśpiewa w kolejnym odcinku: "Everybody Wants to Rule The World" (w oryginale Tears for Fears, w "Glee" Blaine), "A Change Would Do You Good" (w oryginale Sheryl Crow), "Mister Monotony" - w oryginale Judy Garland w "Easter Parade", w "Glee" Will and Sue), "The Way You Look Tonight"/"You’re Never Fully Dressed" - w oryginale Frank Sinatra i musical "Annie") i "Celebrity Skin" (w oryginale Hole).

5. "Pełna chata" po latach. Też oglądaliście w dzieciństwie "Pełną chatę"? Serial właśnie obchodził 25-lecie zaistnienia na antenie i z tej okazji obsada się spotkała. Pojawili się wszyscy oprócz bliźniaczek Olsen, które grały malutką Michelle. Sporo czasu upłynęło, jak widać. Zdjęcie wrzuciła na swojego Twittera Andrea Barber (czyli serialowa Kimmy).

6. Najnowsze zdjęcia z planu "Plotkary". Jeśli jesteście ciekawi, co się działo na planie "Gossip Girl" 24 września, zajrzyjcie tutaj.

7. Która gwiazda miała najlepszy manikiur na gali Emmy? Macie już dość gadania o Emmy? My też! Ale zerknijcie tylko E! Online - po wyrażeniu opinii na temat sukienek zajęli się manikiurem gwiazd.