Jak nakręcono scenę z Termitem z premiery "The Boys"? Zdjęcia zza kulis pokazują imponującą scenografię

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Jak nakręcono zaskakującą scenę z pierwszego odcinka 3. sezonu "The Boys"? Zdjęcia zza kulis pokazują supka Termita i resztę oprzyrządowania, jaka była potrzebna do tej sekwencji.

W pierwszych 15 minutach 3. sezonu "The Boys" dostaliśmy wybuchową i krwawą sekwencję, ale to nie ilość krwi była zaskoczeniem dla fanów serialu, tylko dość "nietypowa" scena seksu. Jak ją nakręcono? Wcielający się w Termita Brett Geddes, podzielił się na swoim Instagramie kulisami sceny.

The Boys sezon 3 – kulisy sceny z Termitem

W pamiętnej scenie Termit zmniejszył swoje rozmiary, by wejść do środka penisa swojego partnera. Po czym kichnął, wracając do swojego normalnego wyglądu, rozrywając go na kawałki. Jeżeli zastanawialiście się, ile w scenie z penisem było efektów specjalnych, to Brett Geddes spieszy donieść: ogromny penis był prawdziwy. Na zdjęciu z planu widać aktora i jego dublera Alexa Armbrustera, jak stoją przed ogromną makietą sztucznego penisa pokryci sztuczną kokainą.

Skąd pomysł na taką scenę? Showrunner serialu Eric Kripke powiedział Variety, że inspirował się szaloną teorią fanów Marvela, którzy mieli pomysł, jak Ant-Man (Paul Rudd) mógłby w pojedynkę pokonać Thanosa.

– Craig Rosenberg napisał scenariusz i zasługuje, by wziąć na siebie większość winy za to. To ewoluowało w pokoju scenarzystów i ewolucja tej sceny zaczęła się od: "Potrzebujemy, żeby Chłopcy walczyli z supkiem". Więc następnie zapytaliśmy, jakich wielkich superbohaterskich rzeczy jeszcze nie robiliśmy. Ktoś powiedział: "Nie robiliśmy jeszcze Ant-Mana". A ktoś inny dodał: "Jest mem, w którym Ant-Man wspina się po tyłku Thanosa i rozrywa go od środka. Więc powinniśmy zrobić to. Powinniśmy dać widzom to, czego Marvel dać im nie mógł". Wtedy ktoś inny podniósł rękę i powiedział: "Czy my już nie zrobiliśmy eksplozji tyłka"?. Rzeczywiście to zrobiliśmy w 1. sezonie z Przejrzystym, co było zabawne.

Eric Kripke opowiedział do końca, jak wyglądało wymyślenie tej sceny.

– Więc kiedy już odrzucasz tyłki, zostaje naprawdę niewiele otworów, w które możesz wejść. I to był Craig, który podniósł ten argument. Powiedział: "Słuchajcie, usta nie są zabawne, a tyłek został zrobiony". Więc wytyczyliśmy nową ścieżkę przez ucho igielne i to było to. I to było przezabawne.

"The Boys" zaczął 3. sezon na wysokiej nucie, a przed nami jeszcze bardziej szalone rzeczy, w tym "Herogasm". Showrunner serialu Eric Kripke i Jack Quaid są przekonani, że nakręcenie "Herogasmu" nie byłoby możliwe we wcześniejszych sezonach. W oczekiwaniu na kolejne odcinki zapraszamy do przeczytania naszej recenzji premiery 3. sezonu "The Boys", gdzie podzieliliśmy się pierwszymi wrażeniami.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA