Bracia z "Supernatural" spotkają się w "The Boys?" Showrunner serialu liczy na cameo Jareda Padaleckiego

"Supernatural" (Fot. CW)

Jensen Ackles i Jared Padalecki tworzyli zgrany duet w "Supernatural". Showrunner "The Boys" ma nadzieję na ponowne spotkanie aktorów w serialu Amazona.

Superbohaterski serial "The Boys" powrócił z 3. sezonem, w którym Jensen Ackles wcielił się w rolę Soldier Boya. Showrunner serialu Eric Kripke – który wcześniej prowadził produkcję "Supernatural" – ma nadzieję, że w "The Boys" pojawi się też Jared Padalecki, czyli drugi z braci Winchesterów.

The Boys – Jared Padalecki wystąpi w serialu?

Eric Kripke w rozmowie z Variety przyznał, że bardzo chciałby zobaczyć Jareda Padaleckiego w którejś z przyszłych serii "The Boys". Przyznał jednak, że może być trudno, bo Padalecki jest mocno zajęty na planie "Walkera" telewizji CW.

– Bardzo bym chciał, żeby pojawił się Jared! Zawsze jest mile widziany w serialu. [Ale] gość teraz gra w serialu telewizyjnym, który ma tyle odcinków, ile ma, czyli dużo więcej niż osiem. Pracuje więc cały rok, a teraz produkuje swój spin-off i ma tam całe imperium. Jest bardzo zajętym człowiekiem. Trudno było nawet ustalić, kiedy jest wolny. Ale gdyby był wolny i znalazł się chwilowo na bezrobociu, to w mgnieniu oka umieściłbym go w "The Boys".

 the boys jared padalecki cameo

"The Boys" (Fot. Amazon)

Jensen Ackles również przyznał, że jego dawny kolega z "Supernatural" ma naprawdę napięty harmonogram.

– Jak chyba wszyscy wiemy, Jared jest bardzo zajęty rolą w swoim własnym serialu i produkcją jego spin-offu. Z pewnością ma pełne ręce roboty.

Przypomnijmy, że sam Ackles został zaangażowany do "The Boys" dlatego, że Eric Kripke współpracował z nim i Padaleckim przy "Supernatural". Aktor okazał się najlepszym kandydatem na Soldier Boya, chociaż początkowo showrunner wcale nie chciał go do tej roli.

A co czeka nas w nadchodzących odcinkach "The Boys"? Zobaczymy odcinek "Herogasm", a Kripke zapowiedział konfrontacje i granie na emocjach.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA