Mnóstwo nowych zdjęć z "Władcy Pierścieni". Morfydd Clark i Lenny Henry opowiadają o swoich postaciach

"Władca Pierścieni" (Fot. Amazon)

W sieci pojawiło się dużo zdjęć z nadchodzącego serialu Amazona "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". O swoich rolach opowiedzieli również Morfydd Clark i Lenny Henry.

Magazyn "Emipre" poświęcił swój najnowszy numer serialowi Amazona "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy", dzięki czemu w sieci pojawia się wiele nowych zdjęć z produkcji i nowe wywiady z aktorami, które dają wgląd w ich role i to, czego możemy się po serialu spodziewać.

Władca Pierścieni – zobaczcie zdjęcia z serialu

Jednego z wywiadów dla "Empire" udzieliła Morfydd Clark, przybliżając widzom, czego możemy się spodziewać po dużo młodszej Galadrieli, niż ta, którą znamy z trylogii Tolkiena. Aktorka przyznała, że było to niemałe wyzwanie.

– Czułam się jak na szkolnej wycieczce! Pływałam, jeździłam konno, wspinałam się... Musiałam znaleźć równowagę pomiędzy kimś, kto ma w sobie element wieczności, ale jeszcze wszystkiego nie widział. Nie oczekujcie tej samej postaci, jaką poznaliście dużo później.

Na jednym z nich widać niziołki harfooty, będące prekursorami znanych z trylogii hobbitów. Na zdjęciu widać wyraźnie, jak podróżują z całym dobytkiem, co w rozmowie z "Empire" rozwija Lenny Henry, wcielający się w jednego z niziołków Sadoca Burrowsa.

– Jesteśmy koczowniczym plemieniem, przemieszczającym się zgodnie z pogodą i urodzajnością plonów. Mamy wielkie karawany na drewnianych kołach i jesteśmy dobrzy w ukrywaniu rzeczy, ponieważ ludzie są od nas dużo więksi i sprawiają nam dużo kłopotów. Jesteśmy tradycyjnymi małymi ludźmi Tolkiena. Tradycyjnie, [ci] mali ludzie wnoszą do tego świata wiele komedii, ale także są niezwykle odważni. Zobaczycie u nas pełny wachlarz emocji i akcji podczas tej przygody.

Poznaliśmy także imiona kolejnych postaci: Largo Brandyfoot (Dylan Smith), Marigold Brandyfoot (Sara Zwangobani), Najwyższy Król Gil-galad (Benjamin Walker) i The Stranger (Daniel Weyman).

Z wcześniejszych informacji wiemy, że w serialu, oprócz wyżej wspomnianej Galadrieli, pojawią się również m.in.: Durin IV (Owain Arthur), krasnoludzka księżniczka Disa (Sophia Nomvete), Poppy Proudfellow (Megan Richard), Elanor "Nori" Brandyfoot (Markella Kavenagh) i Sadok Burrows, Theo (Tyroe Muhafidin), Celebrimbor (Charles Edwards)

Akcja "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy" rozgrywać się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, tysiące lat przed wydarzeniami z "Hobbita" i "Władcy Pierścieni", zabierając widzów do czasów, kiedy tworzyły się potęgi, królestwa wzrastały w chwale i upadały, pojawiali się nietypowi bohaterowie, a największy złoczyńca, jakiego stworzył Tolkien, groził, że pogrąży cały świat w mroku.

Produkcję prowadzą J.D. Payne i Patrick McKay. Pierwsze odcinki wyreżyserował J.A. Bayona ("Jurassic World: Upadłe królestwo", "Sierociniec"), a za kolejne odpowiada Wayne Yip ("Preacher", "Doktor Who"). Zwiastun "Pierścieni władzy" obejrzycie tutaj.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – premiera 2 września na Amazonie

REKLAMA