Sandra Oh przyznaje, że nie radziła sobie ze sławą. Popularność "Chirurgów" sprawiała, że czuła się chora

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Sandra Oh przyznała w rozmowie z gwiazdą "Squid Game" Jung Ho-yeon, że bardzo źle zniosła sławę, jaką przyniósł jej serial "Chirurdzy". Aktorki rozmawiały w ramach serii "Actors on Actors".

Variety zaprosiło do swojego cyklu "Actors on Actors" aktorki Sandrę Oh ("Obsesja Eve") i Jung Ho-yeon ("Squid Game"). To cykl rozmów, w którym aktorzy rozmawiają bez udziału dziennikarzy, dzieląc się wzajemnie przemyśleniami o swoim zawodzie. Podczas rozmowy Sandra Oh przyznała, że źle zniosła sławę, jaką przynieśli jej "Chirurdzy", gdzie grała uwielbianą przez fanów postać Cristiny.

Chirurdzy – Sandra Oh o ciemnej stronie sławy

Jung Ho-yeon zapytała Sandrę Oh o "Chirurgów" mówiąc, że byli oni niezwykle popularnym serialem także w Korei. I jej własna sława sprawiła, że zrozumiała, jak bardzo ludzie zwracają uwagę na wszystko, co robi. Sandra Oh nie ukrywała, że miała podobnie – sława to było dla niej duże wyzwanie, które odchorowała.

– [Jestem w show-biznesie] bardzo długo. To, co moim zdaniem było temu [dużej sławie] najbliższe, to pojawienie się "Chirurgów" – moje życie bardzo się zmieniło. To jest trudne do wyobrażenia, ponieważ stało się to prawie 20 lat temu, więc kontekst jest zupełnie inny, ale stres jest taki sam – czy też jest ta sama dezorientacja. Myślę, że moje pytanie do ciebie jest takie: jak o siebie dbasz? Bo szczerze, ja mam wrażenie, że byłam chora. Myślę, że moje całe ciało było bardzo, bardzo chore. Ale nawet wtedy musisz pracować, prawda?

Jung Ho-yeon przytaknęła, a Sandra Oh przybliżyła część z objawów stresu, jakie wtedy czuła.

– To jest w stylu: o, nie mogę spać. O, plecy mnie bolą. Nie wiem, co jest nie tak z moją skórą. Nauczyłam się, że muszę najpierw zabrać o swoje zdrowie. Ale nie tylko o ciało, prawda? To twoja dusza. To jest zdecydowanie twój umysł. Wiesz, co mam na myśli? Ponieważ ostatecznie nie możesz polegać na nikim innym. Musisz jakoś znaleźć to w sobie.

Fani "Chirurgów" z kolei znajdą swój ulubiony serial na platformie Diney+, która właśnie weszła do Polski. 6 października w USA serial wróci z 19. sezonem, a fani mają nadzieję, że powstanie spin-off o April i Jacksonie, prowadzących razem fundację w Bostonie.

Chirurdzy są dostępni na Disney+

REKLAMA