Co obejrzymy w drugiej połowie czerwca w HBO Max? Na liście "Westworld", "Shameless" i "Person of Interest"

"Westworld" (Fot. HBO)

Mamy listę premier HBO Max na drugą połowę czerwca. A niej m.in. wszystkie sezony "Shameless" i "Person of Interest", 4. sezon serialu "Mayans M.C." oraz wielki powrót "Westworld".

HBO Max uzupełniło listę czerwcowych premier o tytuły z drugiej połowy miesiąca. Jak zwykle jest sporo kontynuacji seriali, w tym "Irma Vep", "Miłość ponad czasem", "Kung Fu", "Wampiry: Dziedzictwo" czy "Superman i Lois". Do tego tradycyjnie mamy długą listę serialowych nowości i klasyków.

HBO Max w czerwcu – nowe seriale. Co obejrzymy?

Już jutro na platformie wyląduje cały sezon kreskówki "The Freak Brothers", opartej na komiksie Gilberta Sheltona. Akcja produkcji rozgrywa się we współczesnym San Francisco, a bohaterami jest czterech kochających konopie, podróżujących w czasie freaków z późnych lat 60. W przyszłą środę na HBO Max znajdziecie wszystkie sezony kultowego serialu "Shameless" z Williamem H. Macym i Emmy Rossum.

Tego samego dnia premierę będzie mieć 2. sezon "Birdgirl" i kolejna nowa animacja, która powinna spodobać się fanom "Ricka i Morty'ego". "Uśmiechnięci przyjaciele" ("Smiling Friends") to serial o pracownikach niewielkiej firmy, którzy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie. W firmie pracują cyniczny Charlie i pracownik roku Pim, których zadaniem jest dzwonienie do ludzi, aby podnosić ich na duchu. Kreskówka zrobiła furorę w USA, gdzie miała premierę zimą.

Kolejni na liście są francuscy "Goście" ("Visitors") – pierwszego dnia pracy w policji Richarda dwa statki kosmiczne rozbijają się w małym miasteczku Pointe-Claire. Ta katastrofa jest pierwszą z serii tajemniczych wydarzeń. Dalej mamy "Panią sprzątającą ("La Muchacha Que Limpia"), czyli oryginał "The Cleaning Lady". Rosa jest samotną matką, która pracuje na dwa etaty, żeby zarobić na operację chorego syna, bez której chłopiec nie ma szans wyzdrowieć. Pewnej nocy kobieta otrzymuje zlecenie, żeby dokładnie posprzątać miejsce, gdzie doszło do morderstwa.

Następne premiery to 2. sezon animacji "Tuca & Bertie" o dwóch ptasich przyjaciółkach. To jeden z licznych seriali, które Netflix skasował po 1. sezonie – 2. sezon zamówiła należąca do Warnera stacja Adult Swim, stąd pojawia się on w Polsce na HBO Max. W planach jest też 3. sezon. Dalej mamy "Kroniki Gordity", komediową nowość HBO Max, której akcja dzieje się w latach 80. poprzedniego wieku. 12-letnia Cucu Castelli i jej rodzina opuszczają swój dom na Dominikanie i podejmują próbę odkrycia swojej wersji amerykańskiego snu w Miami.

Pod koniec miesiąca z 4. sezonem wróci "Westworld". HBO wciąż nie ujawniło szczegółów fabularnych nowych odcinków, ale Lisa Joy, współtwórczyni serialu, zapowiadała, że zobaczymy nowe światy i nowe postacie – a w jedną z nich wcieli się Evan Rachel Wood, która już nie wróci jako Dolores. Zapowiedziano też powrót Jamesa Marsdena, serialowego Teddy'ego.

Fani "Mayans M.C. doczekają się premiery 4. sezonu, który pojawi się na HBO Max od razu w całości. Listę zamykają wszystkie sezony animacji "Robot Chicken" i procedurala "Person of Interest" z technologicznym twistem. John Reese (Jim Caviezel), rzekomo zmarły agent CIA, wraz z tajemniczym miliarderem Haroldem Finchem (Michael Emerson) zapobiegają brutalnym przestępstwom dzięki zaawansowanej technicznie inwigilacji i własnemu poczuciu sprawiedliwości.

Pozostałe premiery HBO Max to filmy – już możecie oglądać "Ojca panny młodej" z Andym Garcią i Glorią Estefan, a w planach na dalszą część miesiąca jest m.in. "Klient", "Rodzina Addamsów 2", "Nowi mutanci" i "Venom 2: Carnage".

HBO Max – lista premier w drugiej połowie czerwca

16 czerwca
Dom dla psa sezon 3, odc. 1-9
Ojciec panny młodej
Przed wschodem słońca
Rewolucja przegranych kobiet
Perpetual Planet: Bohaterowie oceanów

17 czerwca
The Freak Brothers, odc. 1-8
Taffy sezon 2, odc. 1-19
Superman i Lois sezon 2, oc. 14
Irina Rimes: Moja droga, odc. 6-7
Przemytniczka
Mrok
Porachunki
Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom

18 czerwca
Senna
Rodzina Addamsów 2
Kung Fu sezon 2, odc. 13

19 czerwca
The Square
Portland Tower, odc. 2
Wampiry: Dziedzictwo sezon 4, odc. 20

20 czerwca
Miłość ponad czasem, odc. 6
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem sezon 9, odc. 15
Klient (1994)
Zastępstwo

21 czerwca
Szóstka z Nebraski, odc. 1
Irma Vep, odc. 3
Roswell w Nowym Meksyku sezon 4, odc. 3
Przerwa z Sam Jay sezon 2, odc. 5
W ułamku sekundy

22 czerwca
Birdgirl sezon 2, odc. 1-2
Uśmiechnięci przyjaciele, odc. 1-8
Niepokorni (Shameless) sezony 1-11
Nowi mutanci

23 czerwca
Goście, odc. 1-8
Pani sprzątająca (Meksyk), odc. 1-4
Pokolenie Momentum
Przed zachodem słońca
Papierowe miasta

24 czerwca
Tuca i Bertie sezon 2, odc.1-15
Kroniki Gordity, odc. 1-10
Menudo: Wiecznie młodzi, odc. 1-4
Zwariowane Melodie: Kreskówki sezon 2, odc. 1-10
Superman i Lois sezon 2, odc. 15
Thomas i przyjaciele sezon 25, odc. 14-26
Czarna skrzynka
Venom 2: Carnage

25 czerwca
Amparo
Fam
Winni
Wszystkie psy idą do nieba 2

26 czerwca
Happy End
Nahuel i magiczna księga
Portland Tower, odc. 3

27 czerwca
Westworld sezon 4, odc. 1
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem sezon 9, odc. 16
Kraina tygrysów
Pod ziemią

28 czerwca
Mayans M.C. sezon 4, odc. 1-10
Szóstka z Nebraski, odc. 2
Irma Vep, odc. 4
Roswell w Nowym Meksyku sezon 4, odc. 4
Przerwa z Sam Jay sezon 2, odc. 6
Aviator

29 czerwca
Robot Chicken sezony 1-10
Wybrani (Person of Interest) sezony 1-5
Birdgirl sezon 2, odc. 3
Zagrożony
Miliard szczęśliwych ludzi
Pod prąd

30 czerwca
Ranked: High School Drama
Miłość, nienawiść
Pani sprzątająca (Meksyk), odc. 5-6

REKLAMA