"Pretty Little Liars: Original Sin" – zapowiedź i data premiery. Nowe pokolenie kłamczuch wchodzi do gry

"Pretty Little Liars Original Sin" (Fot. HBO Max)

Wielkimi krokami zbliża się "Pretty Little Liars: Original Sin". Zobaczymy, jak nowe pokolenie kłamczuch radzi sobie z tajemniczym "A", a tymczasem pokazano klimatyczną zapowiedź.

"Słodkie kłamstewka" powracają w zupełnie nowej odsłonie jako serial HBO Max "Pretty Little Liars: Original Sin". Zobaczymy osiem odcinków, a pierwsze trzy pojawią się w USA na platformie HBO Max już 28 lipca (polska data jeszcze nie jest potwierdzona).  W marcu pokazano zdjęcia, a teraz podzielono się zapowiedzią.

Pretty Little Liars: Original Sin – zapowiedź serialu 

Współtwórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa mówił, że nowy serial będzie mieć w sobie zdecydowanie więcej horroru, a nowa zapowiedź wydaje się to potwierdzać. Widzimy tajemniczą postać, która przegląda informacje o głównych bohaterkach oraz przygląda się plakatowi z zaginioną nastolatką. Wszystko to skąpane jest w mroku, a zapowiedzi towarzyszy nowa wersja dobrze znanej fanom oryginału piosenki "Secret" autorstwa The Pierces.

"Pretty Little Liars: Original Sin" będzie dziać się z dala od Rosewood, przedstawiając losy mieszkanek robotniczego miasteczka Millwood. Dwadzieścia lat temu miała tam miejsce seria tragicznych zdarzeń. W czasach współczesnych grupa bardzo różnych nastoletnich dziewcząt – zupełnie nowy zestaw kłamczuch – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszana do płacenia za sekretny grzech, jaki popełnili ich rodzice dwie dekady temu, jak również za ich własne przewinienia.

W głównych rolach wystąpią Bailee Madison ("The Fosters", "Good Witch") jako Imogen, Malia Pyles, ("Baskets", "Sposób na morderstwo") jako Minnie, Maia Reficco (Zmiksowana Kally") jako Noa, Chandler Kinney ("Zombies: Addison's Monster Mystery") w roli Tabby oraz Zaria ("Tato, nie rób mi obciachu") jako Faran.

Za serial odpowiedzialny jest Roberto Aguirre-Sacasa, twórca "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina", oraz Lindsay Calhoon Bring, która współtworzyła "Chilling Adventures of Sabrina".

Pretty Little Liars: Original Sin – premiera 28 lipca w USA

REKLAMA