Nicola Coughlan pokazała zdjęcia z przygotowań do 3. sezonu "Bridgertonów". Ekipa za chwilę wraca na plan

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

To oficjalne: wkrótce ruszają zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" . Gwiazda serialu Nicola Coughlan zdradziła, że ekipa jest bardzo blisko powrotu na plan. Zobaczcie fotki zza kulis.

Wiadomo było, że zdjęcia do 3. sezonu serialu "Bridgertonowie" zostały zaplanowane na lato i na szczęście wszystko wydaje się iść zgodnie z planem. Gwiazda serialu i nadchodzącego sezonu Nicola Coughlan zdradziła na swoim Instagramie, że ekipa przygotowuje się do powrotu na plan.

Bridgertonowie – ruszają prace na planie 3. sezonu

Nicola Coughlan grająca w serialu Penelope/Lady Whistledown nigdy nie była całkowicie w tle, ale 3. sezon będzie w pełni należał do niej i do Luke'a Newtona, grającego Colina. Nadchodzący sezon skoncentruje się na romantycznej relacji tej dwójki, nic więc dziwnego, że to właśnie na Instagramie Nicoli Coughlan pojawiły się pierwsze zdjęcia sugerujące szybki powrót na plan.

Na zdjęciu wrzuconym do relacji widzimy pierwszą stronę scenariusza, na której widnieje napis: "Bridgertonowie 3, odcinek pierwszy".

Bridgerton sezon 3 scenariusz Nicola Coughlan

Drugie zdjęcie, wrzucone już jako normalny post, pokazuje Nicolę Coughlan i Luke'a Newtona. Aktorzy jednak nie są ucharakteryzowani na swoich bohaterów, co sugeruje, że mogli brać udział w czytaniu scenariusza. Jest to zwyczajowa praktyka, pozwalająca lepiej przygotować się aktorom jeszcze przed wejściem na plan. Nicola Coughlan podpisała zdjęcie "Energia głównych bohaterów".

3. sezon przeskakuje nad jedną z książek, ponieważ według ich kolejności powinien być poświęcony Benedictowi. Jednak twórcy stwierdzili, że czas by to Colin i Penelope zagrali w końcu pierwsze skrzypce.

– Naprawdę czuję, że to jest czas Penelope i Colina. Ponieważ oglądaliśmy tych dwoje aktorów na naszych ekranach od 1. sezonu, już jesteśmy trochę zaangażowani. Wiemy, kim są jako ludzie. Myślę, że szczególnie w ostatnim sezonie są momenty napięcia między nimi – Colin prawie dochodzi do momentu, w którym zdaje sobie sprawę, że Penelope coś do niego czuje, ale jeszcze tam nie dotarł. Zamiast stąpać dalej po tej dynamice, postanowiliśmy popchnąć to w ich własny sezon. Naprawdę czuję, że to jest idealny moment, by to rozgryźć – powiedziała nowa showrunnerka serialu, Jess Brownell.

Potencjalna data premiery serialu nie została jeszcze ogłoszona. Prawdopodobnie na nasze ekrany powrócą także – przy czym już na drugim planie – Anthony i Kate, czyli para z 2. sezonu. Simone Ashley zdradziła, czego pragnie dla Kate w 3. sezonie i jakie wyzwania mogą czekać jej bohaterkę.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA