Czy Regé-Jean Page wróci w 3. sezonie "Bridgertonów"? Aktor komentuje plotki na temat powrotu do serialu

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Wielu fanów "Bridgertonów" wciąż liczy na to, że Regé-Jean Page powróci do serialu i w 3. sezonie ponownie zobaczymy księcia Simona. Aktor po raz kolejny zabrał głos w sprawie – co napisał?

"Bridgertonowie" to jedna z najgłośniejszych produkcji Netfliksa, a serca widzów podbił zwłaszcza Regé-Jean Page, który w 1. sezonie wcielił się w rolę Simona, księcia Hastings. Aktor nie wystąpił w drugiej serii, tymczasem w sieci wciąż toczą się dyskusje dotyczące jego powrotu. Co na to Page?

Bridgertonowie sezon 3 – Regé-Jean Page wróci?

Jak podaje serwis ET, nową falę plotek dotyczących powrotu Page'a rozpoczął fakt, że Page i Jonathan Bailey, serialowy Anthony, byli widziani razem podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Page skomentował doniesienia w poście na swoim Instagramie.

Chłopcy wrócili do miasta. Nie, nie wracam do serialu – gazety to wymyśliły. Ale odbyliśmy [ja i Jonathan Bailey] najlepszą i najbardziej stylową pogawędkę, jaką miałem od jakiegoś czasu, przy naprawdę doskonałej włoskiej kawie i promieniach słońca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Regé-Jean Page (@regejean)

W 2021 roku aktor sam sugerował, że jeszcze może pojawić się w serialu – jednak jego najnowsze słowa jasno wskazują na to, że nie rozważa powrotu do roli Simona. Tymczasem wielu fanów jest zdania, że brak księcia w 2. sezonie "Bridgertonów" był mocno zauważalny – m.in. w czasie ślubu Anthony'ego, podczas którego Simon powinien towarzyszyć Daphne (Phoebe Dynevor).

Tymczasem ekipa "Bridgertonów" za chwilę wraca na plan 3. sezonu. Tym razem głównym wątkiem będzie historia miłosna Colina i Penelope – nie zabraknie jednak Anthony'ego i jego żony Kate (Simone Ashley). Jonathan Bailey zdradził, że pomimo szczęśliwego zakończenia 2. sezonu, w życiu młodych nie zabraknie komplikacji.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA