W którym odcinku "Better Call Saul" pojawią się Walter i Jesse? Bryan Cranston opowiada o kulisach powrotu

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Odkąd okazało się, że Bryan Cranston powróci do roli Waltera w "Better Call Saul", fani zastanawiają się, w jakim kontekście go zobaczą. Sam aktor przyznaje, że nie wie o tym wszystkiego.

Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą do ról Walta i Jessego w finałowej serii "Better Call Saul", a fani zastanawiają się, kiedy dokładnie ich zobaczą. Bryan Cranston przyznał, że sam nie wie wszystkiego, a sama organizacja pracy była otoczona ścisłą tajemnicą.

Better Call Saul – w którym odcinku pojawi się Walter?

Bryan Cranston w rozmowie z RadioTimes.com przyznał, że wszystko jest objęte ścisłą tajemnica i on sam nie ma pojęcia, w którym odcinku się pojawi.

– To było [surrealistyczne]. Aaron Paul i ja musieliśmy skoordynować nasze harmonogramy, żeby mieć pewność, że będziemy dostępni, kiedy serial był kręcony. Nagraliśmy to rok temu w kwietniu. A ponieważ to była oddzielna sekcja, w której kręciliśmy scenę, nie wiem, w którym odcinku się pojawi. Ponieważ nie było to robione po kolei.

Better Call Saul sezon 6 Walt Jesse który odcinek

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Aktor przyznał, że utrzymanie wszystkiego w tajemnicy było bardzo ekscytujące.

– Polecieliśmy do Nowego Meksyku w sekrecie, a oni zorganizowali ten całun prywatności – zostaliśmy wysłani natychmiast do domu z Airbnb, którego nie mogliśmy opuszczać. Tyle rzeczy działo się dookoła, to było ekscytujące! Ale był to też sekret, który musieliśmy zachować przez rok. I kiedy "Better Call Saul" miał premierę, ogłosili to – i Aaron i ja powiedzieliśmy: "o, cóż, zdaje się, że możemy teraz o tym mówić!".

Na chwilę obecną nie wiadomo dużo o tym, jak i dlaczego Walt i Jesse pojawią się w serialu. Jednak Bob Odenkirk zasugerował, że obaj pojawiają się w serialu więcej niż raz i ich występ ma większe znaczenia dla fabuły.

Druga część 6. sezonu "Better Call Saul", która będzie równocześnie finałem całego serialu, będzie miała premierę 12 lipca. Ma ona połączyć ze sobą "Better Call Saul" i "Breaking Bad", a twórcy zapewniają, że finał zmieni całkowicie naszą perspektywę na wydarzenia z "Breaking Bad".

Better Call Saul – sezon 6B od 12 lipca na Netfliksie

REKLAMA