Walt i Jesse odegrają znaczącą rolę w finałowej serii "Better Call Saul"? Bob Odenkirk wyraźnie to sugeruje

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Druga część finałowego 6. sezonu "Better Call Saul" zbliża się dużymi krokami. Jedną z jego tajemnic jest rola, jaką odegrają Walt i Jesse. Okazuje się, że może być większa, niż sądzimy.

Odkąd zapowiedziano, że w "Better Call Saul" na pewno pojawią się Walt (Bryan Cranston) i Jesse (Aaron Paul), fani podekscytowali się jeszcze bardziej – choć wydawało się, że bardziej się już nie da. Okazuje się jednak, że bohaterowie "Breaking Bad" mogą w serialu pojawić się więcej niż raz.

Better Call Saul – Walt i Jesse odegrają dużą rolę?

Podczas Festiwalu Filmowego Tribeca Bob Odenkirk udzielił wywiadu dla brytyjskiego portalu Metro, obiecując, że Walt i Jesse pojawią się w serialu więcej niż raz.

– Tak dobrze [było] zobaczyć Bryana i Aarona grających Walta i Jessego. I to nie tylko raz... To było świetne.

Czy to oznacza, że bohaterowie odegrają dużą większą rolę? Jeżeli słowa Boba Odenkirka się sprawdzą, Walt i Jesse mogą mieć wątek zdecydowanie wykraczający poza oczywiste połączenie obu seriali. Czy będzie to jeden z tych wątków, które mają odmienićć nasze spojrzenie na "Breaking Bad"?

Nie mniejszą zagadką od roli, jaką odegrają Walt i Jesse, jest to, co stanie się z Kim, której przecież nie ma w "Breaking Bad". Grająca ją Rhea Seehorn zasugerowała, że bohaterkę czeka los gorszy niż śmierć.

– Śmierć nie jest jedynym tragicznym końcem – powiedziała.

W jednym z poprzednich wywiadów aktorka nie ukrywała, że tragiczna śmierć Howarda mocno odbije się na Kim. Podobnie wypowiadał się Bob Odenkirk, wyrażając nadzieję, że Jimmy wyciągnie z tego jakąś lekcję. Część fanów z kolai uważa, że Saul Goodman może wylądować w więzieniu.

Druga część 6. sezonu "Better Call Saul" będzie miała premierę 12 lipca. Będzie to zakończenie całego serialu, które połączy w całość historię Saula Goodmana, znaną zarówno z "Better Call Saul", jak i "Breaking Bad".

Better Call Saul – sezon 6B od 12 lipca na Netfliksie

REKLAMA