Homelander dopiero się rozkręca. Showrunner "The Boys" mówi, że supek zostanie totalnym socjopatą

"The Boys" (Fot. Amazon)

Homelander to bez wątpienia paskudny typ i z odcinka na odcinek "The Boys" pokazuje, że może być jeszcze gorszy. Tymczasem Eric Kripke zapowiada, że bohater stanie się totalnym socjopatą.

Trwa emisja 3. sezonu "The Boys", w którym każdy z bohaterów przekracza kolejne granice. Jak daleko posunie się Homelander (Antony Starr)? Showrunner serialu Eric Kripke zdradził, co jest dla niego w planach po szaleństwach z "Herogasmu".

The Boys sezon 3 – twórca o Homelanderze

Eric Kripke rozmawiał na temat superbohaterskiego serialu Amazona z Writers Guild of America West, gdzie poświęcił kilka słów postaci Homelandera.

– Można by prześledzić mitologię serialu na metapoziomie jako powolne odkrywanie Homelandera. Scenarzyści wiedzą – a Antony [Starr] również ma w tym duży udział – że w końcu, gdy serial osiągnie punkt kulminacyjny, ten facet stanie się w pełni socjopatą i musi zostać powstrzymany, zanim dojdzie do jakiegoś apokaliptycznego zdarzenia. Do tego właśnie zmierzamy.

W jednym z odcinków 3. sezonu Homelander wprost powiedział Starlight (Erin Moriarty), że gdy nie będzie miał już nic do stracenia, nie cofnie się przed niczym. Antony Starr z kolei nie ukrywa, że jest zachwycony wątkiem swojego bohatera.

– Chcę, aby ludzie rozkoszowali się widokiem jego bólu. Chcę, żeby ludzie z przyjemnością oglądali, jak robi straszne rzeczy z lekkim błyskiem w oku – powiedział w rozmowie z "The New York Times".

A co dzieje się obecnie w "The Boys"? Za nami "Herogasm", jeden z najbardziej pokręconych odcinków do tej pory. Niedawno showrunner zdradził jego kulisy i opowiedział, dlaczego Amazon miał problem ze sceną seksu z ośmiornicą.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA