Czy ta postać zginęła w finale 3. sezonu "The Umbrella Academy"? Showrunner serialu komentuje teorię fanów

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Finał 3. sezonu "The Umbrella Academy" był wypakowany akcją, a zakończenie sprawiło, że fani momentalnie zaczęli snuć teorie. Jedną z nich skomentował Steve Blackman. Spoilery!

Za nami kolejny sezon "The Umbrella Academy", a bohaterowie mierzyli się w nim nie tylko z widmem kolejnej apokalipsy, ale także własnymi demonami. Szczególnie ciężkie przejścia miała Allison (Emmy Raver-Lampman), która straciła zarówno córkę, jak i męża – a fani mają ciekawą teorię dotyczącą jej postaci.

The Umbrella Academy sezon 3 – Allison nie żyje?

W 3. sezonie widzieliśmy, jak Allison za wszelką cenę próbuje odzyskać ukochane osoby. W finale zobaczyliśmy, jak bohaterka wciska tajemniczy guzik, tym samym resetując wszechświat. Po resecie widzimy, że Allison odzyskała Raya i Claire – tymczasem w sieci pojawiły się teorie, że bohaterka tak naprawdę nie żyje.

Twórca serialu Steve Blackman w rozmowie z  Entertainment Tonight skomentował domysły widzów:

– Jedyną rzeczą, którą chcę, żeby ludzie zrozumieli, jest to, że jest wiele osób, które wierzą, że Allison, Ray i Claire są duchami. Nie są. Ona ich odzyskała. Ray i Claire istnieją teraz w tej osi czasu, a tak nie powinno być.

The Umbrella Academy Allison nie żyje

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Showrunner powiedział, że zdarzało mu się rozmawiać na ten temat z widzami, którzy swoją teorię argumentowali tym, że Allison nie pojawiła się po resecie w parku z resztą rodzeństwa.

– Chociaż [Allison] nie jest z rodzeństwem w tym parku, jest w Los Angeles z [Rayem i Claire] dokładnie w tym samym czasie. Miałem kilku fanów, którzy powiedzieli, że nie, to jakaś pustka i oni nie żyją. A ja odpowiedziałem, że nie, oni nie są martwi. To wszystko jest prawdziwe. I Ray jest tak samo prawdziwy, jak Claire jest prawdziwa, jak prawdziwa jest Allison.

Co dalej z bohaterami?  Ekipa skomentowała finał 3. sezonu, dzieląc się własnymi pomysłami. Netflix nie potwierdził zamówienia 4. sezonu, ale Steve Blackman powiedział, że ma już pomysł i być może byłby to już sezon finałowy.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA